Kaip emigrantas gali išsaugoti savo tautinę tapatybę? Su kokiomis problemomis susiduria emigrantai?


Tema. Čia ir svetur. Ko sieksime? Išsiaiškinti Kaip emigrantas gali išsaugoti savo tautinę tapatybę. Užduotis. Užduotis Parašykite, kodėl žmonės emigruoja? Žmonės emigruoja tam, kad pamatytų gyvenimą iš kitos pusės. UŽDUOTIS Parašykite savo išvadas Kokių problemų iškyla emigrantams. A Emigrantai susiduria su tokiomis problemomis. B Emigracija turi. CEmigracijoje tautiškumą galima išsaugoti nepamirštant gimtosios kalbos. UŽDUOTIS Parašykite laišką savo tautiečiui(ei), gyvenančiam(-iai) svetimame krašte.


Ko sieksime? Išsiaiškinti: Kaip emigrantas gali išsaugoti savo tautinę tapatybę. Su kokiomis problemomis susiduria emigrantai?

Žmonės emigruoja tam, kad pamatytų gyvenimą iš kitos pusės, atverstų naują gyvenimišką puslapį, daugiau užsidirbtų, išbandytų save. Kita dalis gyventojų emigruoja dėl jiems nepatinkančių valdžios priimtų sprendimų, aplinkos.

II UŽDUOTIS Parašykite savo išvadas: Kokių problemų iškyla emigrantams? Kokie emigracijos pranašumai ir trūkumai? Kaip emigracijoje galima išsaugoti tautiškumą?

B) Emigracija turi tokių pliusų, kaip patirties gavimas, pasaulėžiūros plėtra, naujos pažintys, įspūdžiai. Dalis emigravusių žmonių gali taip pat džiaugtis savo geru uždarbiu, gyvenimo sąlygomis. Prie minusų priskirčiau silpnėjantį intelektualinį valstybės potencialą, skylinėjantį tautos vieningumą, stiprėjantį nepasitikėjimą politikais ir politine sistema, blogėjančią demografinę situaciją, ekonomines, socialines bei kultūrinė padėtis.

C)Emigracijoje tautiškumą galima išsaugoti nepamirštant gimtosios kalbos, papročių, kultūros. Švenčių metu taip pat reiktų prisiminti ir šalies tradicijas, neužmiršti valstybinių švenčių, lietuviškos virtuvės. Reikėtų sekti gimtosios šalies naujienas, priimamus sprendimus, apskritai, visokiausią veiklą vykstančią joje.

  • MS PowerPoint 2071 KB
  • 2021 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (484 žodžiai)
  • Mokykla
  • Arnas
  • Kaip emigrantas gali išsaugoti savo tautinę tapatybę? Su kokiomis problemomis susiduria emigrantai?
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kaip emigrantas gali išsaugoti savo tautinę tapatybę? Su kokiomis problemomis susiduria emigrantai?. (2021 m. Vasario 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaip-emigrantas-gali-issaugoti-savo-tautine-tapatybe-su-kokiomis-problemomis-susiduria-emigrantai.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 23 d. 06:13
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo