Kaip gyvenimas išbando žmogaus dvasinę stiprybę rašinys


Kaip gyvenimas isbando zmogaus stiprybe. Kaip gyvenimas isbando zmogaus dvasios stiprybe. Kaip gyvenimas isbando dvasios stiprybe. Kaip gyvenimas išbando žmogaus dvasinę stiprybę putinas. Kaip gyvenimiškose situacijose išbandoma žmogaus dvasinė stiprybė. Kaip isbandoma zmogaus dvasine stiprybe. Rašiniai apie stiprybę. Kaip gyvenimas isbando zmogu. Žmogaus dvasinės stiprybės išbandymas. Vidines stiprybes isbandymo situacijose.

Kaip gyvenimas išbando žmogaus dvasinę stiprybę?

Dvasinė stiprybė – tai vienas iš brandžios asmenybės bruožų. Pasak italų rašytojo Vasco Pratolini, apie žmogų galima spręsti iš to, kaip jis elgiasi sunkiomis aplinkybėmis. Dvasiškai stiprus individas stegiasi elgtis taip, kad pagerintų situaciją, nenusižengtų asmeninėms nuostatoms. Jo prigimtis – puoselėti kertines vertybes. Bet gyvenimas nuolat išbando žmogaus dvasinę stiprybę priversdamas jį atsidurti pasirinkimų kryžkelėje, išgyventi ribines situacijas ir patirti vidinius prieštaravimus.

Individas neretai atsiduria pasirinkimų kryžkelėje. Pasaulio pokyčiai, vidinė būsena, įsitikinimai – veiksniai, darantys įtaką žmogaus apsisprendimui. Tai verčia žmogų spręsti dilemą tarp to, kaip jis nori ir kaip privalo elgtis. Individo, atsidūrusio pasirinkimo kryžkelėje, situacija atskleidžiama intelektualinės – filosofinės lyrikos atstovo Vinco Mykolaičio – Putino eilėraštyje „Skrisk, are“.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 4 KB
  • 2015 m.
  • 2 puslapiai (586 žodžiai)
  • Mokykla
  • Lukas
  • Kaip gyvenimas išbando žmogaus dvasinę stiprybę rašinys
    8.9 - 7 balsai (-ų)
Kaip gyvenimas išbando žmogaus dvasinę stiprybę rašinys. (2015 m. Sausio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaip-gyvenimas-isbando-zmogaus-dvasine-stiprybe-rasinys.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 11:17
×