Kaip ir kodėl pakito šeimos samprata


Kaip ir kodel pasikeite seimos samprata. Darni seima rasinys. Kaip pakito seimos samprata. Dabartine seima samprata. Seimos samprata rasiniai. Kaip ir kodel pasikeite seimos samprata?. Kodel siandien pakito seimos samprata. Seimos samprata drastiskai siandiena pasikeite. Kaip ir kodel pasikeite seimos samprata rasinys. Kuo skiriasi dabartine seima nuo ankstesniu.

Kaip ir kodėl pakito šeimos samprata - rašinys lietuvių kalbai.

Dabartinė šeimos samprata skiriasi nuo ankstesnės, vyravusios prieš kelis šimtmečius. Šeima dabar – tai ne tik susituokę žmonės, bet ir poros, kurios nori vadinti save šeima. Visai neseniai, prieš keletą metų seime virė karštos diskusijos, kas yra šeima. Iki tol, šeimos samprata nebuvo tiksliai apibrėžta, o Konstitucija numatė, jog santuoka sudaroma laisvu vyro ir moters sutarimu, tačiau nebuvo nurodoma, kokia ji. Buvo siūloma įtvirtinti, kad šeima - tai sutuoktiniai (vyras ir moteris) su vaikais. Tačiau šis įstatymas nebuvo priimtas, mat tai įstatymas prieštaraujantis sveikam protui. Pasaulyje yra gausu šeimų, kurios neatitiktų šio apibrėžimo, tačiau mes jas vis tiek vadiname šeima. Puikus pavyzdys – garsioji aktorių pora Bradas Pitas ir Angelina Jolie. Jie gyvena kartu apie dekadą, turi 6 vaikus, trys iš jų – įvaikinti. Visuomenei – tai darnios šeimos pavyzdys. Šiandien mes, nors ir ne visi, toleruojame ir netradicinės šeimos modelį. Tai įrodo ir per televiziją rodomas serialas „Moderni šeima“.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 6 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (669 žodžiai)
  • Mokykla
  • Kamilepaulausk
  • Kaip ir kodėl pakito šeimos samprata
    10 - 3 balsai (-ų)
Kaip ir kodėl pakito šeimos samprata. (2013 m. Sausio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaip-ir-kodel-pakito-seimos-samprata.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 03:44
×