Kaip išlaikyti sveiką ir gražią veido odą


Įvadas. Oda yra didžiausias žmogaus kūno organas. Be to. Veido valymas. Veido valymą galima dviem būdais pirmasis. Veido odos maitinimas. Maitinti veido odą vitaminais tiesiog būtina. Veido odos drėkinimas. Kadangi senstant. Veido odos masažas. Brandžiai odai prižiūrėti specialistai rekomenduoja masažą. Saulės spinduliai. Odos senėjimui turi didelės įtakos saulės spinduliai. Kaskart prieš išeinant. Žalingi įpročiai. Mokslininkų atliktų tyrimų rezultatai parodė. Mityba. Su maistu į organizmą patenka didelis kiekis reikalingų vitaminų ir mineralų. Dažniau valgykite žuvį, nes joje esantys gerieji riebalai išlaiko odą minkštą. Gyvenimo būdas. Dažnai galima išgirsti. Išlipkite keliomis stotelėmis anksčiau nei jums reikia ir pasivaikščiokite. Stresas. Be abejo, labai lengva sakyti, bet sunku įgyvendinti posakį „Gyvenime reikia mažiau stresuoti“. Išvados. Jūsų sveikata ir grožis priklauso nuo tik jūsų pačių atkaklumo. Literatūros šaltiniai. Geros Jums likusios dienos!

Oda yra didžiausias žmogaus kūno organas, atliekantis daugybę vaidmenų, tačiau galima teigti, kad svarbiausi jų yra estetinė ir apsauginė funkcijos. Oda saugo nuo neigiamo išorės poveikio, fizinių, biologinių ar cheminių veiksnių, dalyvauja kvėpavimo, šilumos reguliacijose bei medžiagų apykaitos procese. Svarbi jutiminė odos funkcija, duodanti skausmo signalą, jei organizmui gresia išorinis pavojus bei suteikianti galimybę pažinti aplinką prisilietimo būdu.

Be to, oda yra imuninis organas, turintis dendritinių ląstelių, limfocitų, saugančių mūsų organizmo imuninę sistemą. Graži oda atlieka ne tik estetinę funkciją, sveika oda yra ir kokybiško gyvenimo rodiklis, atspindintis tinkamus gyvensenos įpročius bei sieloje vyraujančią harmoniją, tad norint išlaikyti odą sveiką ir gražią, reikia ja tinkamai rūpintis.

Išlipkite keliomis stotelėmis anksčiau nei jums reikia ir pasivaikščiokite, mašiną parkuokite kuo toliau nuo darbo, prekybos centro ar grožio salono. Savaitgaliais nepraleiskite progos pasivaikščioti parke, miške ar miesto centre. Niekada neatsisakykite, jeigu jus pakvies į turistinį žygį pėsčiomis ar su baidarėmis. Jei mėgstate sportuoti, užsirašykite į artimiausią sporto klubą ar baseiną. Skirkite 10-15 minučių rytinei ir vakarinei mankštai. Užsiimkite joga. Jogos pratimai labai padeda bendrai kūno savijautai pagerinti, tuo pat metu ir odos būklei.

  • Medicina Skaidrės
  • MS PowerPoint 222 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (1252 žodžiai)
  • Kolegija
  • Luka
  • Kaip išlaikyti sveiką ir gražią veido odą
    10 - 7 balsai (-ų)
Kaip išlaikyti sveiką ir gražią veido odą. (2015 m. Lapkričio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaip-islaikyti-sveika-ir-grazia-veido-oda.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 18:07
×