Kaip išmokti dirbti kompiuteriu


Kaip ismokti dirbti su exeliu. Kaip ismokti dirbti su kompiuteriu. Kaip ismokti dirbti exeliu. Kaip ismokti dirbti su exceliu. Išmok dirbti kompiuteriu. Kaip išmokti dirbti excel. Kaip ismokti kompiuteriu. Kaip mokytis dirbti kompiuteriu. Kaip ismokti dirbti excell. Kaip ismokti gerai dirbti kompiuteriu.

Kaip išmokti dirbti kompiuteriu. Kompiuteris, kompiuteris, kompiuteris … kas jis toks ? Ką su juo galima daryti ? Ar tai mechaninė ir labai kvaila mašina, o gal tai protaujanti ir labai gudri mašina ? Daugelis žmonių šiais laikais sieja savo darbą, verslą ir kitus ryšius su kompiuteriais . Tačiau ar jie tikrai moka gerai dirbti juo, esa susipažinę su visomis kompiuterio galimybėmis ir sąvybėmis ?

Kompiuteris, kompiuteris, kompiuteris kas jis toks ? Ką su juo galima daryti ? Ar tai mechaninė ir labai kvaila mašina, o gal tai protaujanti ir labai gudri mašina ? Daugelis žmonių šiais laikais sieja savo darbą, verslą ir kitus ryšius su kompiuteriais. Tačiau ar jie tikrai moka gerai dirbti juo, esa susipažinę su visomis kompiuterio galimybėmis ir sąvybėmis ? Deja, anaiptol taip nėra, netgi pagalvojus, kad tuoj tuoj mes paeržengsim į xxi amžių, kuris siejamas vien tik su naujovėmis, kurios bus paremtos kompiuteriais ir kitomis protingomis mašinomis, daugelis žmonių vis dar nemoka, o gal net ir nenori mokėti bei susipažinti su kompiuteriais. Nemažai daliai žmonių ši protinga mašina atrodo baisiai ir jie paprasčiausiai nenori sau prisidaryti papildomų problemų, kurios jų manymu, atsirastų jiems pradėjus dirbti ja.

Išmokti dirbti kompiuteriu tikrai nėra labai lengva, tačiau nėra ir sunku. Pirmasis žingsnis turėtų būti susipažinimas su kompiuteriu iš išorės. Daugumą kompiuterių sudaro dvi pagrindinės dalys: monitorius (vaizduoklis) ir pats kompiuteris – dėžė ,kurioje slypi visas šios protingos mašinos protas. Sekantis žingsnis – pats svarbiausias tai mokymasis dirbti, išnaudoti kompiuterį savo tikslams. Tam įvairiems žmoniems reikia nevienodo laiko kiekio.

Vieni įsisavina kompiuterio valdymą ir veikimo principą labai greit, kiti - lėčiau. Šiandieniniai kompiuteriai daugiausiai naudojami vesti buhalterinę apskaitą, vykdyti įvairius apskaičiavimus ir žinoma pramogai : žaisti įvairius žaidimus bei naršyti po internetą, rečiau rimtiems programavimams ir programų kūrimams. Kaip matome kopiuteriai daugiausiai naudojami raštinėse ir namuose, o tam daugiausia reikia mokėti elementariausiais programas: – microsoft® word, excel ir kt. Išmokti dirbti šiomis programomis tikrai yra nesunku ir net ganėtinai lengva, galima lankyti įvairiausius kūrsus, galima pačiam bandyti pasiėmus į rankas papildomą literatūra, o gal net ir be jos. Viena geriausių pasaulyje programų mokytis programuoti yra logo. Daugeliui turbūt kyla klausimas kas tas logo ? Tai geriausiai apibūdino h. Abelsonas – jav mokslininkas: logo bendriniu vardu vadinama švietimo filosofija ir nuosekli programav naudota literatūr

  • Microsoft Word 11 KB
  • 2012 m.
  • 6 puslapiai (465 žodžiai)
  • Donata
  • Kaip išmokti dirbti kompiuteriu
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kaip išmokti dirbti kompiuteriu. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaip-ismokti-dirbti-kompiuteriu.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 18 d. 14:26
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo