Kaip išsaugoti draugystę


Kaip išsaugoti draugystę. Penkios gyvenimo sferos. Arba – tai, ko nemoko mokykloje. Kas yra draugystės pamatas? Kas yra draugystės tikslas? Niekas nevyksta savaime. Ką turi suprasti, norėdamas susidraugauti? Investicija į draugystę ką įdėsi į santykių aruodą. Žmones traukia ir skirtumai, ir panašumai. Nedaryk “Copy-paste”. Padėka nieko nekainuoja. Natūralumas santykiuose buvimas tokiu, kokiu esi. Atvira kritika. Savo ribų parodymas. Atleidimas. Apkalbos. Kodėl? Nepalaikyti bloguose dalykuose. Dovanos ir vaišinimas. Gyvenimas. ?. ?

Darbas šeima šveikata draugystė dvasinis tobulėjimas mintys-žodžiai-veiksmai-įpročiai-charakteris “kaip pasiklosi, taip išmiegosi”.

Pasitikėjimas 33% - gyvenimas be baimės Mokėjimas priimti kitą tokį, koks yra 30% - svarbiausia tarp žmonių Panašūs tikslai, gyvenimo ritmas 16% - pagalba ir pastiprinimas Abipusė nauda 7% -papildymas Meilė 7% - visi iki šiol buvę punktai yra meilė Drauge „suvalgytas pūdas druskos“ 6% - bendra istorija.

Ką darote, kai draugas pasakoja jums savo problemą? - Nenaudoti prievartos: “daryk, kaip aš sakau”. Nepririšti prie savęs patarimais, nes tai sukelia priešpriešą. Stebėkite kūno kalbą: sukryžiuotos rankos, kojos, žingsnis į šoną, pirštai prie lūpų.... Klausyti, nesiginčyti – palikti laisvę. Draugystė tik laisvėje auga. Ir žmogus ateis pats paklaust. 2. Žmogus, turintis problemą jaučiasi mažas ( nes problemos prispaustas). Jeigu jam skaitot pamokslą, kaip teisingai gyventi, pasijus dar mažesnis. Ir pradės jūsų vengti.

Prisiminkite, už ką jums paskutinį kartą kas padėkojo. Kaip jaučiatės? 2. Dėkodami įvertiname žmogų. Padidinam jo vertę. Jūsų neįmanoma pamiršti... 3. Dėkodami pagyvinam savo atmintį ir sustiprinam draugystę: veiksmas: “ačiū” nusėda į mūsų mąstymą. Tarsi įtvirtinam, kiek gero žmogus padarė. Kad atminties neužgožtų prisiminimai, ko jis nepadarė Dėkoti reikia mokytojams, tėvams, maximos pardavėjai..., kad nepavargtų. Už pamoką, už patarimą, už gerą laiką, už SMS, už gerą nuotaiką. Ne tik už daiktus.

Kuo lengviau būti: prisitaikiusiu ar natūraliu? Natūraliu, nes parodai visas savo savybes.

  • Psichologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 36 KB
  • 2014 m.
  • 17 puslapių (1362 žodžiai)
  • Alina
  • Kaip išsaugoti draugystę
    10 - 2 balsai (-ų)
Kaip išsaugoti draugystę. (2014 m. Spalio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaip-issaugoti-draugyste.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 03:11
×