Kaip istorijos kryžkelėje išbandomas žmogus? rašinys


Kodel istorijos kryzkeleje isbandomas zmogus. Asmenybe istorijos kryzkelėje. Kaip isbandomas zmogus istorijos kryzkeleje. Zmogus istorijos kryzkeleje. Kodel istorijos kryzkeleje isbandomas zmogus?. Samprotavimo rasinys kodel istorijos kryzkeleje isbandomas zmogus. As istorijos kryzkeleje isbandomas zmogus?samprotavimo rasinys. Zmogus istorijos ir gyvenimo kryzkeleja. Kaip istorija patikrina zmogu? rasinys. Kodel istorijos kryzkelej isbandomas zmogus.

Kaip Istorijos kryžkelėje išbandomas žmogus?

Aišku, kad šiame posme kalbama apie tų laikų emigrantus ir palikusius Tėvynę. Maironis teigia, kad emigrantai užmiršo ir lietuvių kalbą ir patį Tėvynės grožį ir nebeturi jokių sąsajų su gimtine, norsz čia taip pat yra labai gražu. Yra žmonių, kuriems čia gera gyventi, nes jų namai puikiai atrodo tarp žalių mūsų sodų. Žalumos sąvoka apima miškų, pievų ir apskritai visos žalumos grožį. Sakoma, kad „kad neveltui bočiai tave taip gynė, neveltui dainiai plačiai išgyrė“. Tuo Maironis nori akcentuoti, kad protėviai labai daug kovėsi, kad turėtume Tėvynę. O šiuo metu žmonės savo nuostatomis žudo tiesiogine prasme Lietuvą, nes išvyksta dirbti ir gyventi svetur.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2013 m.
  • 2 puslapiai (546 žodžiai)
  • Mokykla
  • Gerda
  • Kaip istorijos kryžkelėje išbandomas žmogus? rašinys
    10 - 3 balsai (-ų)
Kaip istorijos kryžkelėje išbandomas žmogus? rašinys. (2013 m. Gruodžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaip-istorijos-kryzkeleje-isbandomas-zmogus-rasinys.html Peržiūrėta 2020 m. Lapkričio 28 d. 10:36
×
33 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo