Kaip įvairios knygų mugės, susitikimai su rašytojais padeda atrasti vertingą literatūrą ir ugdytis estetinį skonį?


Kaip įvairios knygų mugės, susitikimai su rašytojais padeda atrasti vertingą literatūrą ir ugdytis estetinį skonį?

Šiais laikais prekių lentynoms lūžtant nuo knygų gausos, yra sudėtinga atsirinkti vertingą literatūrą. Skaitytojas, ilgai ieškojęs tinkamos knygos, ne visuomet atras tai, ko nori. Pastaraisiais metais vis daugiau dėmesio sulaukia knygų mugės, kviečiančios lankytojus susipažinti su įvairia literatūra bei pabendrauti su pačiais rašytojais. Taip pat populiarėja ir knygų pristatymai uždarose erdvėse, įvairūs skaitymai. Kaip šie renginiai padeda skaitytojui atrasti vertingą literatūrą ir ugdytis estetinį skonį?

Visgi, kad knygos pristatymas būtų kažkas ypatingo, nereikia būti nei jaunu, nei populiariu. Kovo mėnesį teko pabuvoti A. A. Jegelevičiaus knygos pristatyme. Autorius – geras rašytojas ir dar puikesnis muzikas, šauniai dėstė savo mintis pateiktais klausimais. Muzikiniai intarpai sukūrė malonią, atpalaiduojančią atmosferą. Galbūt šio autoriaus knyga nėra viena iš geriausių ar žinomiausių Lietuvoje, bet aš, nuėjusi pasiklausyti jo pristatymo, nenusivyliau. Svarbu – nebūti uždaram. Reikia nebijoti eiti pirmyn, nes galiausiai sugebėsime atsirinkti tikrąsias vertybes.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 18 KB
  • 2015 m.
  • 2 puslapiai (607 žodžiai)
  • Mokykla
  • Wablaa
  • Kaip įvairios knygų mugės, susitikimai su rašytojais padeda atrasti vertingą literatūrą ir ugdytis estetinį skonį?
    10 - 7 balsai (-ų)
Kaip įvairios knygų mugės, susitikimai su rašytojais padeda atrasti vertingą literatūrą ir ugdytis estetinį skonį?. (2015 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaip-ivairios-knygu-muges-susitikimai-su-rasytojais-padeda-atrasti-vertinga-literatura-ir-ugdytis-estetini-skoni.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 13:31
×