Kaip kaitomi kelintiniai skaitvardžiai


Skaitvardis kaitomas. Įdomūs faktai apie skaitvardį. Skaitvardžių skaidres. Kaitomi skaitvardziai. Skaitvardžio mokymas. Įdomus faktai apie skaitvardžiu. Skaitvardis, skaitvardžių skyriai. Kuo skiriasi kiekiniai ir kelintiniai skyriai?. Kaip kaitomi kiekiniai skaitvardziai. Skaitvardziu skyriai.

Įskaitinės lietuvių kalbos pamokos planas ir konspektas. Pamokos struktūra. Pamokos struktūra. Mokinių veikla. Pastabos(nuomonė, refleksija). Kelintinių skaitvardžių sąvokos kartojimas. Temos ir uždavinio skelbimas. Kelintinių skaitvardžių kaitymas. Kaitymo įtvirtinimas. Savarankiškas darbas. Priedas.

Laba diena, šiai pamokai mums reikės lietuvių kalbos vadovėlių, klasės darbų ir taisyklių sąsiuvinių. Dabar pažiūrėkite į lentoje pateiktą skaitvardžių skyrių lentelę. Jūs jau nagrinėjote skaitvardį. Pažiūrėję į šią lentelę pasakykite, kuo skiriasi kiekiniai skaitvardžiai nuo kelintinių? ( 1 priedas).

Kadangi kiekinius skaitvardžius jūs jau išsiaiškinote, tai šiandien mes kalbėsime apie kelintinius skaitvardžius.

(Kelintiniai skaitvardžiai – tai skaitvardžiai, kurie pasako skaičiuojamąją vietą eilėje ir atsako į klausimą kelintas? kelinta?)

  • Lietuvių kalba Konspektas
  • Microsoft Word 12 KB
  • 2013 m.
  • 6 puslapiai (855 žodžiai)
  • Netobula
  • Kaip kaitomi kelintiniai skaitvardžiai
    10 - 1 balsai (-ų)
Kaip kaitomi kelintiniai skaitvardžiai. (2013 m. Sausio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaip-kaitomi-kelintiniai-skaitvardziai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 11:01
×