Kaip keičiasi jauno žmogaus kalba, kai jis stengiasi pritapti prie bendraamžių? - Kalba, 1 potemė


Kaip keiciasi jauno zmogaus kalba kai jis bando pritapti prie bendraamziu. Kaip keiciasi jauno zmogaus kalba kai jis stengiasi pritapti prie bendraamziu planas. Kaip keiciasi jaunimo kalba. Kaip keiciasi jauno zmogaus kalba kai jis stengiasi pritapti prie bendraamziu?. Kuriniai apie kalbos pasikeitimus norint pritapti. Jauno žmogaus kalba norint pritapti. Kaip keiciasi jauno zmogaus planas. Kaip keiciasi jauno zmogaus kalba jam bandant pritapti prie bendraamziu?. Kaip keičiasi jauno zmogaus kalba kai jis bando pritapti prie bendramzu. 1.kalba-kaip keiciasi jauno zmogaus kalba kai jis stengiasi pritapti prie bendraamziu.

10 klasės potemė 2015 m. Kalba 1 potemė. Išplėstinis planas, šaltiniai. Potemė gerai parašyta laikantis reikalavimų.
1. Kaip keičiasi jauno žmogaus kalba, kai jis stengiasi pritapti prie bendraamžių? Savo įžvalgas pagrįskite pateikdami konkrečių pavyzdžių.

Kiekvienos tautos kalba tautai yra didelė vertybė, tačiau kalba laikui bėgant po truputį keičiasi. Jauni žmonės dažniausiai kalbos išmoksta iš tėvų, tačiau pradėjus socialinį gyvenimą – mokyklą, darželį jų kalba gali po truputį pradėti keistis. Būtent šiandien mes ir matome didelius pasikeitimus, kai jaunimas vis labiau naudoja naujoves – technologijas. Pasaulis darosi globalus ir jauni žmonės ima bendrauti su kitų tautų ir kultūrų atstovais. Besikeičiant gyvenimo būdui ir norint pritapti prie šiuolaikinio jaunimo, jauno žmogaus kalba pradeda keistis ir ne visada į gerą pusę, ypač kai jis stengiasi pritapti prie bendraamžių. Senosios kartos atstovai, bei lietuvių kalbos specialistai pastebi ryškią neigiamą įtaką, kuri pasireiškia įvairiais trumpiniais, skoliniais ir žargonais. Mano nuomone, kiekvienas save gerbiantis žmogus privalo rūpintis savo kalba, ją tobulinti. Šiandien savo kalboje, remdamasis pavyzdžiais pristatysiu, kaip jaunuolio kalba keičiasi kai jis pradeda bendrauti su bendraamžiais ir nori pritapti prie savo draugų.

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2015 m.
  • 4 puslapiai (739 žodžiai)
  • Mokykla
  • Kaip keičiasi jauno žmogaus kalba, kai jis stengiasi pritapti prie bendraamžių? - Kalba, 1 potemė
    9.4 - 16 balsai (-ų)
Kaip keičiasi jauno žmogaus kalba, kai jis stengiasi pritapti prie bendraamžių? - Kalba, 1 potemė. (2015 m. Sausio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaip-keiciasi-jauno-zmogaus-kalba-kai-jis-stengiasi-pritapti-prie-bendraamziu-kalba-1-poteme.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 19 d. 00:38
×
26 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo