Kaip keičiasi jauno žmogaus kalba, kai jis stengiasi pritapti prie bendraamžių?


Kiekvienai tautai kalba yra didele vertybe kalba laikui begant po truputi keitesi. Kaip jauno zmogaus bendravimas keiciasi kai jis bando pritapti prie savo bendraamziu. Kaip keičiasi jauno zmogaus kalba kai jis bando pritapti prie bendramzu. Kaip keičiasi jauno žmogaus kalba kai jis stengiasi pritapti prie bendraamžių rašinys. Kaip keiciasi jauno zmogaus kalba norint pritapti prie bendraamziu planas. Kalbos maniros siuolaikinio jaunimo.

PUPP 10 klasės potemės 2015 kalba.
1. Kaip keičiasi jauno žmogaus kalba , kai jis stengiasi pritapti prie bendraamžių ? Savo įžvalgas pagrįskite pateikdami konkrečių pavyzdžių.

Kiekvienos šalies kalba yra didelė vertybė, tačiau kalba laikui bėgant po truputį keičiasi. Jauni žmonės pirmiausiai mokosi iš tėvų, tačiau pradėjus lankyti mokyklą, darželį jų kalba gali po truputį pradėti keistis. Būtent šiandien mes ir matome didelius pasikeitimus, kai jaunimas vis labiau naudoja telefonus ir kompiuterius. Pasaulis darosi globalus ir jauni žmonės ima bendrauti su kitų šalių žmonėmis. Norint pritapti prie šiuolaikinio jaunimo, jauno žmogaus kalba pradeda keistis, ir ne visada į gerą pusę. Senosios kartos žmonės, bei lietuvių kalbos specialistai pastebi neigiamą įtaką, kuri pasireiškia įvairiais trumpiniais, keiksmažodžiais ir žargonais. Mano nuomone, kiekvienas save gerbiantis žmogus privalo rūpintis savo kalba bei vartoti savo kalbos žodžius. Šiandien savo kalboje, remdamasis pavyzdžiais pristatysiu, kaip jaunuolio kalba ir manieros keičiasi kai jis pradeda bendrauti su bendraamžiais.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2015 m.
  • 2 puslapiai (576 žodžiai)
  • Mokykla
  • Lukas
  • Kaip keičiasi jauno žmogaus kalba, kai jis stengiasi pritapti prie bendraamžių?
    10 - 2 balsai (-ų)
Kaip keičiasi jauno žmogaus kalba, kai jis stengiasi pritapti prie bendraamžių?. (2015 m. Kovo 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaip-keiciasi-jauno-zmogaus-kalba-kai-jis-stengiasi-pritapti-prie-bendraamziu.html Peržiūrėta 2019 m. Kovo 26 d. 22:40
×