Kaip keičiasi jauno žmogaus kalba? skaidrės


Lietuvių skaidrės.

Kaip keičiasi jauno. Kas verčia jaunimą taip kalbėti? Koks darbo tikslas? Kokia mano nuomonė apie tai? Turbūt daugelis žmonių, iš įvairių šaltinių. Bendraamžių paauglių grupė. Šio darbo tikslas pabandyti išsiaiškinti kaip kalba mano bendraamžiai. Krūtas – kietas parišo – sugavo nachaliavu – nemokamai. Deje tenka. Mano nuomone, jog daugelis sulietuvinimų yra gana nelogiški bei nepriimtini kasdieniniam naudojimui.


Kaip keičiasi jauno žmogaus kalba, kai jis stengiasi pritapti prie bendraamžių? Savo įžvalgas pagrįskite pateikdami konkrečių pavyzdžių. Samanta Kateivaitė 10b Akmenės gimnazija.

Kas verčia jaunimą taip kalbėti? Koks darbo tikslas? Kokia mano nuomonė apie tai?

Turbūt daugelis žmonių, iš įvairių šaltinių, yra girdėję, kokia graži, skambi bei daininga yra mūsų gimtoji kalba. Tačiau turbūt retas jaunuolis tesusimąsto, kaip jis teršią šią kalbą savo išgalvotais be išgirstais žodžiais. Tikram lietuviui tai gali pasirodyti kaip dūris į širdį. Isivaizduokite senolį, išgyvenusį Lietuviško žodžio draudimo laikotarpį bei dabar besididžiuojantį, jog kalba lietuviškai.

Mano nuomone, jog daugelis sulietuvinimų yra gana nelogiški bei nepriimtini kasdieniniam naudojimui. dauguma atsakys, kad daugybė sulietuvinimų yra gana nelogiški ir nepriimtini kasdieniniam naudojimui. . Manau, tai neišvengiama, nes kiekviena karta turi ne tik savo drabužių madą, mėgstamas popgrupes, bet bei savitą žodyną. Kiek kartų Lietuvių kalbą bandyta sunaikinti? Kiek kartų buvo uždraustas Lietuviškas raštas? Kiek žmonių buvo ištremti bei nužudyti už tai, jog bandė išsaugoti mūsų kalbą? Tačiau ar kam nors pavyko nugalėti Lietuvių kalbą? Žinoma, jog ne. Tačiau panašu, jog tai padarysime mes patys. Mes teršiame savo kalbą, bet tuoj nebeliks ką teršti. Visiems reikia vienytis bei bandyti išsaugoti Lietuvių kalbą.

 • Lietuvių kalba Skaidrės
 • 2016 m.
 • Lietuvių
 • Samanta
 • 8 puslapiai (628 žodžiai)
 • Gimnazija
 • Lietuvių skaidrės
 • MS PowerPoint 56 KB
 • Kaip keičiasi jauno žmogaus kalba? skaidrės
  10 - 6 balsai (-ų)
Kaip keičiasi jauno žmogaus kalba? skaidrės. (2016 m. Vasario 24 d.). http://www.mokslobaze.lt/kaip-keiciasi-jauno-zmogaus-kalba-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 11:08