Kaip kultūroje kinta požiūris į seną žmogų?


Ar kulturoje kinta poziuris i sena zmogu. Ar kulturoje kinta poziuris i sena zmogu rasinys. Rasinys apie sena zmogu. Senas žmogus lietuvių literatūroje. Ar pasikeite poziuris i sena zmogu musu laikais. Poziuris i sena zmogu rasinys. K donelaičio senas zmogus. Ar keiciasi kulturoa poziuris i seba zmogu. Aprasymas apie sena zmogu. Ar pasikeite poziuris i senaji žmogu mūsų laikais.

Kaip kultūroje kinta požiūris į seną žmogų?

To meto kultūrą atspindi literatūra. Rašytojai įvairiais laikais savo literatūroje labiausiai garbindavo seną žmogų, tačiau kuo toliau, tuo labiau ši pagarba nyksta. K. Donelaičio, V.Krėvės ir J.Biliūno kūriniuose senyvo amžiaus žmogus kaip tik vaizduojamas kaip išminties ir didžiulės patirties šaltinis. Taigi, kaip kinta požiūris į seną žmogų?

Seno žmogaus noras ar kalbos yra vis labiau laikomi tiesiog kaip kvailo, jau negalinčiu savimi pasirūpinti žmogaus, beverčia užgaida. (V. Krėvė – „Skerdžius“)

Vis labiau ir labiau yra užmirštami senyvų žmonių papročiai. Jaunimui tai atrodo, kad tai tik senelių pasenusios ir jau nebeįdomios tradicijos. (K. Donelaitis – „Metai“.)

  • Microsoft Word 10 KB
  • 2015 m.
  • 1 puslapis (244 žodžiai)
  • Mokykla
  • Emilija
  • Kaip kultūroje kinta požiūris į seną žmogų?
    10 - 6 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kaip kultūroje kinta požiūris į seną žmogų?. (2015 m. Balandžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaip-kulturoje-kinta-poziuris-i-sena-zmogu.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 10 d. 08:31
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo