Kaip kvepia chemija


Kaip kvepia chemija. Tema Kaip kvepia chemija Tikslas Susipažinti su kvapais. Įvadas. Aromatiniai junginiai, savo molekulių struktūrose turintys paprastus benzeno žiedus. Aromatiniai junginiai. Kvapai. Lakios cheminės medžiagos, kurias uoslės organais gali pajusti žmonės ir gyvunai. Lavongėle Puvimas. Nemaloniausi kvapai. Malonūs kvapai. Esteriai. Naudotų knygų kvapas. Mėlyna kvepia prinokusiais bananais. Mėlynos spalvos kvapas. Kvapniųjų aliejų, aromatiniu junginiu ir kitų tirpių medžiagų mišinys. Kvepalai. Britų parfumeris Clive'as Christianas išleido specialius riboto kiekio savo jau žinomus kvepalus No. Brangiausi kvepalai pasaulyje. Kvepalai Lietuvos kvapas. Eteriniai aliejai. Išnagrinėjus rasta informacija susipažinau su kvapais ir eterinias aliejais. Išvados.

Tema: Kaip kvepia chemija Tikslas: Susipažinti su kvapais, kaip jie veikia organizma, kai jie susidaro, malonus ir nemalonus kvapai. Darbo uždaviniai: Susipažinti su kvapų įvairove Aptarti jų naudą organizmui.

Išnagrinėjus rasta informacija susipažinau su kvapais ir eterinias aliejais, jų gavimu, panaudojinu ir nauda. Sužinojau kaip namų salygomis galima pasigaminti norimus kvepalus. Sužinojau jog ir melyna spalva turi kvapą, ir ten senos nenaudojamos knygos.

  • MS PowerPoint 3706 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (190 žodžiai)
  • Jonas
  • Kaip kvepia chemija
    10 - 4 balsai (-ų)
Kaip kvepia chemija. (2015 m. Birželio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaip-kvepia-chemija.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 18:36
×