Kaip norėčiau, kad Lietuvą pamatytų pasaulis?


Rasiniai apie lietuva. Rasinys apie lietuva. Vaiku rasineliai apie lietuva. Apie lietuva rasinys. Apie lietuva rasiniai. Rašiniai apie tėvynę. Musu vaiku rasiniai apie lietuva. Rasinys kaip as noreciau garsinti savo tevyne. Pakantumas rasinys. Lietuva rasiniai.

Kaip norėčiau,kad lietuvą pamatytų pasaulis? „Lietuva, tėvyne mūsų, tu didvyrių žemė“ – tokiais žodžiais savo šalies himną pradeda vincas kudirka, bet ar lietuvą, kaip didvyrių žemę mato visi? Pasaulyje savo tėvynę norėtume garsinti tik didžiais darbais, tačiau dažniausiai pasaulis išgirsta ne tai, ką gero nuveikė mūsų tautiečiai, o kas blogo nutiko šalies gyvenime. Tokie dalykai verčia susimąstyti, kokią lietuvą norėtųsi parodyti pasauliui, kad ji neliktų žmonių prisiminimuose kaip dar viena vieta, kurioje nutiko kažkas negero.

Lietuva, tėvyne mūsų, tu didvyrių žemė – tokiais žodžiais savo šalies himną pradeda vincas kudirka, bet ar Lietuvą, kaip didvyrių žemę mato visi? Pasaulyje savo tėvynę norėtume garsinti tik didžiais darbais, tačiau dažniausiai pasaulis išgirsta ne tai, ką gero nuveikė mūsų tautiečiai, o kas blogo nutiko šalies gyvenime.

Lietuvą pasauliui norėčiau parodyti kaip labai tolerantišką šalį. Tai kraštas, priimantis ir toleruojantis kitokių žmonių, jų gyvensenos ir tradicijų, tačiau toks įvertinimas nereiškia, jog tautinės mažumos mūsų šalyje nepatiria diskriminacijos apraiškų. To neįmanoma išvengti niekur. Kunigas ričardas doveika yra ne kartą sakęs, jog Lietuva labai pakantus kraštas. Atkurdama valstybingumą Lietuva palankiai suteikė pilietybę visiems nuolatiniams gyventojams, ko nepadarė mūsų kaimynės, vis dar nepasitikinčios šalyje gyvenančiais kitataučiais. Taigi, galima teigti, jog tolerancija Lietuvoje yra neatsiejama dalis, sudaranti gerą įspūdį visoms pasaulio šalims.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (420 žodžiai)
  • Mokykla
  • Dovile
  • Kaip norėčiau, kad Lietuvą pamatytų pasaulis?
    10 - 2 balsai (-ų)
Kaip norėčiau, kad Lietuvą pamatytų pasaulis?. (2011 m. Kovo 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaip-noreciau-kad-lietuva-pamatytu-pasaulis.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 07 d. 10:18
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo