Kaip parengti verslo planą


Kaip parengti verslo plana. Verslo planas. Nei vienas verslininkas nepradeda veiklos, neparengęs verslo plano. Verslo planas rengiamas pradedant naują verslą, ar jau veikiančiose įmonėse. Pradėdami verslą turite įvertinti savo kompetenciją ir galimybes. Pradėdami ruošti verslo planą, turite būti apgalvoję šiuos dalykus verslo idėją. Verslo planui parengti reikia labai įvairios informacijos. Verslo plano tikslai. VIDINIAI Gauti piniginę paskolą Pateikti. Verslo plano struktūra. Santrauka (reziume). Verslo plano santrauka tai sutrumpintas verslo plano variantas. Santrauka turi būti akcentuojamos išskirtinės verslo savybės. Santrauka pateikiamos žinios apie personalą. Verslo aprašymas. Dabartinė situacija rinkoje. Šioje verslo plano dalyje reikėtų išnagrinėti verslo šaką kurioje jus norite pradėti verslą. Verslo idėja. Aiškinantis idėją, turi būti akcentuojamas siūlomo gaminio. Misija. Įmonės misija - tai veiklos orientyras. Pagrindinis verslo tikslas - įgyvendinti idėją ir gauti pelną. Tikslų apibūdinimas. Ekonominiai tikslai pirmaisiais veiklos. Socialiniai tikslai įmonė įkurs 11 darbo vietų. Marketingo planas. Situacijos analizė (makro. Marketingo planavimas yra marketingo valdymo pagrindas. Gera idėja ir liks tik idėja, jeigu realiai neįvertinsime savo galimybių ją realizuoti. Kiekvienas verslininkas, siekdamas pelno, turi galvoti, kaip įtikti klientui. Pati sudėtingiausia problema. Situacijos analizė. Bet kokia įmonė veikia tam tikroje nuolat kintančioje aplinkoje. Teisinė ir politinė aplinka tai valstybės įstatymai, nutarimai, susiję su jūsų verslu. Ekonominė aplinka. reikia numatyti galimus ekonominės aplinkos pakitimus. Įmonės vieta. įmonės vietos parinkimas vienas iš atsakingiausių sprendimų. Pirkėjų (vartotojų) analizė. Konkurentų analizė. verslo sėkmė priklausys nuo to, kaip pavyks rasti rinkos nišą prekėms. Tiekėjų analizė. rinkdamiesi potencialius prekių tiekėjus, lyginkite jų galimybes pirkimo kainas. Rinkdamiesi tiekėjus įvertinkite prekių gavimo būdus tiesiogiai iš gamintojo. Atlikę situacijos analizę išryškiname įmonės stiprybes ir silpnybes bei galimybes ir grėsmes (ssgg). Prekės kaina yra vienas svarbiausių marketingo komplekso elementų. Vartotojų aptarnavimas. Svarbiausios pirkėjų aptarnavimo formos šiuo metu yra savitarna. Aprašykite prekių pardavimo. Rėmimas rėmimas – tai marketingo komplekso elementas. Gamybinis planas. Trumpas gamybinio proceso aprašymas gamybinės patalpos įrengimai žaliavos ir medžiagos. Patalpos ir įranga. Šioje daly

Nei vienas verslininkas nepradeda veiklos, neparengęs verslo plano. apgalvotas ir pagrįstas verslo planas yra sėkmės prielaida, apsauganti nuo kapitalo iššvaistymo, laiko gaišinimo. geriausia, kai verslo planą rengia pats verslininkas. verslo planas bus naudingas, jei jis atspindės jūsų, o ne samdytų žmonių mintis ir pastangas.

Pradėdami ruošti verslo planą, turite būti apgalvoję šiuos dalykus: verslo idėją. išanalizavę savo galimybes ir poreikius. išteklių poreikius finansų poreikius finansavimo šaltinius. pajamų ir išlaidų balansą.

VIDINIAI: Gauti piniginę paskolą; Pateikti informaciją visuomenei; Pateikti informaciją apie finansinį ir dalykinį verslo įvertinimą.

IŠORINIAI: Pagrįsti ir patikrinti verslo idėją Palyginti prognozuojamus ir faktiškus rezultatus Įvertinti verslo perspektyvas Apskaičiuoti verslui reikalingas lėšas Įvertinti riziką.

Verslo plano santrauka tai sutrumpintas verslo plano variantas. santrauka turi būti parašyta ypač kruopščiai, suprantamai, lengvu stiliumi. joje turi būti aiškiai apibūdinta verslo esmė, tikslai, marketingo strategija ir įmonės veikla, iš kokių šaltinių bus finansuojamas verslas ir kokie laukiami komerciniai rezultatai.

Santrauka turi būti akcentuojamos išskirtinės verslo savybės, pranašumai prieš konkurentus, pateikiama rinkos tyrimų analizė apie kainų lygį, planuojamą pardavimą, nurodoma, kiek kainuos projekto įgyvendinimas, kokia rizika, kaip bus stengiamasi ją sumažinti.

Santrauka pateikiamos žinios apie: personalą, pardavimo apimtį artimiausiais metais, verslo pajamas ir išlaidas, koks bus pelnas šiais ar kitais metais. jeigu veiklos finansavimui yra reikalingas kreditas, nurodykite rizikos veiksnius, kurie gali kelti grėsmę.

  • Verslas Verslo planas
  • MS PowerPoint 473 KB
  • 2015 m.
  • 51 puslapis (1591 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ieva
  • Kaip parengti verslo planą
    10 - 2 balsai (-ų)
Kaip parengti verslo planą. (2015 m. Vasario 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaip-parengti-verslo-plana.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 04:42
×