Kaip pasidaryti lanką


Kaip pasigaminti lanką. Lanko gamybos breziniai. Kaip padaryti lanka. Kaip pasidaryti lanka ir streles. Lanko breziniai. Kaip pasigaminti lanka ir streles. Lanko gamyba. Lanko temples gamyba. Kaip padaryti lanka ir streles. Kaip pasidaryt lanka.

Fizikos praktikos ataskaita. Kaip pasigaminti lanką. Medienos ruošinys. Vieta rankai. Lanko tašymas. Lankas ramybės būsenoje. Templės gamyba. Temples mazgai. Asos mazgas. Kaip pasigaminti strėles. Vytelių ruošimas. Vyteles nužievinimas. Džiovinimas. Vytelės teisinimas. Strėlės drožimas. Metalinio antgalio pritaisymas. Plieninis strėlės antgalis. Švininio antgalio pritvirtinimas. Indėniskas variantas. Indėniškas strėlės antgalio uždėjimas. Medis antgalyje tipo plieninis strėlės antgalis. Plunksnų pritaisymas. Plunksnuotasis strėlės galas. Plunksnos perskėlimas pusiau. Paruošta plunksnelė. Kaspinėlio pritvirtinimas. Priklijuoti plunksnų galai. Strėlės dėjimas prie lanko. Strėlinė.

Kaip pasidaryti lanką. (2012 m. Spalio 13 d.). http://www.mokslobaze.lt/kaip-pasidaryti-lanka.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 09:09