Kaip paskatinti skaityti mokinį, pavargusį nuo privalomų mokyklos skaitinių? Geriausias būdas leisti rinktis knygą pačiam


Lietuvių kalbėjimo potemės 2018.

Kaip paskatinti skaityti mokinį, pavargusį nuo privalomų mokyklos skaitinių? Geriausias būdas leisti rinktis knygą pačiam.


,,Kaip paskatinti skaityti mokinį,pavargusį nuo privalomų mokyklos skaitnių? Geriausias būdas-leisti rinktis knygą pačiam.“ Aptarkite kokias knygas renkatės skaityti jūs ir jūsų bendraamžiai.

1.Daugeliui mūsų skaitymas yra malonumas.Įprotis skaityti yra didžiulis džiaugsmas, kūrybos dirbtuvė ir vaizduotės lavinimas. Skaitymas ne tik skatina ir lavina protinę veiklą, bet ir leidžia nuolatos pažinti save. Mokykloje skaitome privalomą literatūrą,tačiau knygos,kurias renkuosi pati, man patinka labiau.Lietuvių literatūros kritikas Kęstutis Urba teigia, jog mūsų rašytojai nejaučia vidinio poreikio rašyti knygas paaugliams, be to rašyti šiai amžiaus grupei anot jo yra labai sunku. Galiu drąsiai ginčytis, kad jaunimas renkasi ne vien tokias knygas, kuriose daugiausiai kalbama apie lytinius santykius, smurtą, daug išsireiškimų keiksmažodžiais.Manau, kad daugelis mano bendraamžių mielai renkasi knygas, kuriose gali atrasti bent dalelę savęs.

a) Mūsų tėvai būdami paaugliais taip pat skaitė knygas.Galbūt ne visi skaitė daug,tačiau neabejoju,kad yra bent viena knyga,kuri jiems paliko įspūdį.Tuo įspūdžiu norėdami pasidalinti su mumis, tėvai rekomenduoja tą knygą paskaityti ir mums – savo atžaloms.

Kaip paskatinti skaityti mokinį, pavargusį nuo privalomų mokyklos skaitinių? Geriausias būdas leisti rinktis knygą pačiam. (2016 m. Kovo 06 d.). http://www.mokslobaze.lt/kaip-paskatinti-skaityti-mokini-pavargusi-nuo-privalomu-mokyklos-skaitiniu-geriausias-budas-leisti-rinktis-knyga-paciam.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 10:23