Kaip pilietiškumas reiškiasi skirtingų laikotarpių Lietuvos literatūroje?


Kaip pilietiškumas reiškiasi skirtingų laikotarpių lietuvių literatūroje. Pilietiskumas lietuviu literaturoje. Pilietiskumas literaturoje. Pilietiskumas skirtingu laikotarpiu. Kaip pilietiskumas reiskiasi lietuvos literaturoje. Pilietiškumas skirtingų laikotarpių lietuvos literatūroje. Pilietiskumas lietuvos literaturoje. Kaip pilietiskumas reiskiasi skirtingu laikotarpiu literaturoje. Kaip pilietiskumas reiskiasi skirtingu laikotarpiu lietuvos literaturoje ?. Pilietiškumas kalbejimas.

12 klasės kalbėjimas 2014m. Literatūra (Kultūra). 20 potemė su planu. 20. Kaip pilietiškumas reiškiasi skirtingų laikotarpių Lietuvos literatūroje? Savo požiūrį pagrįskite pavyzdžiais.

Lietuva nuo seno garsėjo kaip šalis, turinti begalę patriotiškų ir pilietiškai nusiteikusių žmonių. Tai yra išskirtinis mūsų tautos bruožas, kuriuo galime didžiuotis. Juk mūsų šaliai per savo sudėtingą ir kupiną išbandymų istoriją teko patirti labai daug sunkumų. Jei ne pilietiški žmonės, mes turbūt jau seniai būtume išnykę. Pilietiškumas labai akivaizdžiai pastebimas ir Lietuvių literatūroje. Tad šiandien savo kalboje aptarsiu kelis skirtingų epochų kūrinius, kurie tikrai skatina tautiečius išlikti pilietiškais ir mylėti savo tėvynę.

Savo kalbą pradėti norėčiau nuo pilietiškumo sąvokos paaiškinimo. Pilietiškumas tai suvokiamas, kaip pareigų atlikimas savo valstybei, tautai. Į pilietiškumo sąvoką įeina vertybės, moralė, darbas, sąžiningumas ir dora. Būtent šios savybės yra akivaizdžiai pastebimos ir akcentuojamos skirtingų epochų lietuvių literatūroje.

  • Lietuvių kalba Potemės 2018
  • Microsoft Word 13 KB
  • 2014 m.
  • 2 puslapiai (770 žodžiai)
  • Mokykla
  • Kaip pilietiškumas reiškiasi skirtingų laikotarpių Lietuvos literatūroje?
    10 - 1 balsai (-ų)
Kaip pilietiškumas reiškiasi skirtingų laikotarpių Lietuvos literatūroje?. (2014 m. Kovo 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaip-pilietiskumas-reiskiasi-skirtingu-laikotarpiu-lietuvos-literaturoje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 09:46
×