Kaip galima pritaikyti panašumo teoriją ir modeliavimą mano specializacijoje


Panasumo teorijos ir modeliavimo pagrindai. Panašumo teorijos taikymas. Panasumo teorijos referatas. Panašumo teorijos ir modelissimo pagrindai. Rasineliai mano medis. Modeliavimo teorija. Ese mano asmenybe. Kur galima pritaikyti matematika. Institucijai pritaikyta vadybos teorijos. Mano kavine rasinys.

Kaip galima pritaikyti panašumo teoriją ir modeliavimą mano specializacijoje. Įžangai turėčiau parašyt savo supratimą apie modeliavimo esmę, kad modeliavimas yra efektyvus mokslinio tyrimo ir prognozavimo metodas ir t. T. , bet peržiūrėjus keleta darbų įžvelgiau šiokį toki panašumą. Todėl, galvoju, kad butų pasakyt savais žodžiais, mano manymu, modelis tai toks objekto atvaizdas su kurio yra lengviau, patogiau ir ekonomiškiau dirbti.

Įžangai turėčiau parašyt savo supratimą apie modeliavimo esmę, kad modeliavimas yra efektyvus mokslinio tyrimo ir prognozavimo metodas. Todėl, galvoju, kad butų pasakyt savais žodžiais, mano manymu, modelis tai toks objekto atvaizdas su kurio yra lengviau, patogiau ir ekonomiškiau dirbti, Keičiant modelio parametrus galima prognozuot objekto elgseną. Objektu gali būti ir materialus daiktas, ir nematerialus, koks nors reiškinys arba procesas ir panašiai.

Paimkime kaip pavaizdi mano specialybe. Aš esu kelio meistras, dirbdamas geležinkelyje nori nenori užduodi sau klausimus, pvz. : įdomu, o kokia maksimalią apkrovą išlaikys šis pabėgis? Gal pabėgis netikęs pavyzdys, nes netoks ir didelis tas pabėgis, bet dauguma konstrukcijų realybėje yra labai didelės, todėl tyrinėjant, bei atliekant stebimuosius bandymus (pvz. Sijų ar kitų konstrukcinių elementų stiprumo, ar kt. Bandymai) naudojamos tų konstrukcinių elementų modeliai. Tie modeliai daromi atitinkamu konstrukcijai matmenų sumažintų n-kartų, elementai daromi iš atitinkamų realiai konstrukcijai medžiagų. Modeliai apkraunami iš atitinkamų koeficientų padaugintomis apkrovomis. Koeficientai yra gaunami suradus ryšį tarp konstrukcijos matmenų sumažėjimo laipsnio ir apkrovos.

Kadangi tyrinėjant modelius nevisada gaunamas patikimas rezultatas, tai tyrinėjant atskirus konstrukcinius elementus, patikimiau naudoti ne jų modelius, bet realius elementus. Bet jei konstrukcija yra dideliu matmenų, neapsieinama be modeliavimo, pavyzdžiui 500 metru ar ilgesni igabėgiai.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (271 žodžiai)
  • Universitetas
  • Emanuelis
  • Kaip galima pritaikyti panašumo teoriją ir modeliavimą mano specializacijoje
    10 - 1 balsai (-ų)
Kaip galima pritaikyti panašumo teoriją ir modeliavimą mano specializacijoje. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaip-pritaikyti-panasumo-teorija-mano-specializacijoje.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 24 d. 08:39
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo