Kaip pritraukti daugiau turistų į Šiaulių miesto Aušros muziejų


Ausros muziejus kursinis darbas. Pritraukia daugiau lankytojų. Kaip pritraukti turistus. Siauliai turistai pritraukti. Kaip pritraukti turistus i muzieju. Planas kaip pritraukti lankomumą.

Kaip pritraukti daugiau turistų į Šiaulių miesto „Aušros“ muziejų.

Papildomų renginių ir pramogų organizavimas – aukcionai (parduodami suvenyrai) vaikams ir suaugusiems, kino/video filmų istorinės tematikos demonstravimas. Mano nuomone, Šiaulių „Aušros“ muziejuje turėtų būti kavinių ar kitų maitinimo įstaigų skaičiaus didinimas, maitinimo paslaugų gerinimas (patiekalai patiekiami senovės ruošiamomis tradicijomis).

Mano manymu, svarbiausias žingsnis norint pritraukti daugiau lankytojų tai informacijos apie „Aušros“ muziejaus veiklą sklaida. Reklama, internetas ir žiniasklaida kol kas neturi didesnės įtakos muziejaus lankomumui, nes reklamos šiam muziejui tikrai yra labai mažai. Pirmą kartą apsilankiau Šiaulių „Aušros“ muziejuje, kai mokiausi mokykloje 10 – oje klasėje su istorijos mokytoja, ji parekomendavo nueiti į šį puikų muziejų, iki to laiko ir po jo, nepastebėjau reklamos šiam muziejui. Pirmą kartą apsilankantieji nurodo artimųjų ir draugų, o ne reklamos poveikį jų apsisprendimui apsilankyti muziejuje. Nepakanka informacijos apie Šiaulių „Aušros“ muziejų. Informacijos apie „Aušros“ muziejaus veiklą skleidimas yra nepakankamai išnaudotas naujiems lankytojams pritraukti. Nepakanka informacijos Šiauliuose, visoje Lietuvos teritorijoje, o ka jau kalbėti apie užsienio žinojimą „Aušros“ muziejaus atžvilgiu? Manau, kad lankytojams trūksta daugiau gyvo pasakojimo apie istorinius įvykius, archeologų radinius, manau tai tūrėtų būti įgyvendinta. Versti šiuos pasakojimus į kitas užsienio kalbas (anglų, vokiečių, rusų), reklaminiuose skyduose Šiaulių teritorijoje pateikti daugiau informacijos užsienio kalbomis. Informacijos apie „Aušros“ muziejų labiausiai trūksta žiniasklaidoje ir lankytojų gyvenamojoje vietovėje. Skrajutės, lankstukai, brošiūros, atvirutės, plakatai, televizijos ir radijo reklama, įėjimo bilietai, logotipai, muziejaus darbuotojų indentifikavimo kortelės, muziejaus prekių maišeliai, suvenyrai, manau visa tai tūri būti daugiau akcentuojama gyvenamojoje zonoje bei pačiame muziejuje.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2012 m.
  • 7 puslapiai (1643 žodžiai)
  • Universitetas
  • Eimante
  • Kaip pritraukti daugiau turistų į Šiaulių miesto Aušros muziejų
    10 - 2 balsai (-ų)
Kaip pritraukti daugiau turistų į Šiaulių miesto Aušros muziejų. (2012 m. Balandžio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaip-pritraukti-daugiau-turistu-i-siauliu-miesto-ausros-muzieju.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 13:59
×