Kaip rasti darbą?


Įvadas. Teorinė dalis. Darbo ieškojimas. Gyvenimo aprašymas. Darbo pokalbis. Sugrįžimas į darbo pasaulį. Išvados. Literatūra.

Darbo tikslas: Išanalizuoti būdus ir priemones, žmogaus psichologinį pasiruošimą ieškant darbo.

Darbo uždaviniai:

1.Paaiškinti žmogaus psichologinį pasiruošimą prieš einant į darbo pokalbį.

2.Apibūdinti, kaip galima rašyti gyvenimo aprašymą.

3.Išanalizuoti, kaip reiktų elgtis darbo pokalbyje.

4.Apibūdinti sugrįžimą į darbo pasaulį po ilgesnės pertraukos.

5.Įvertinti darbo paiešką pagal žmogaus sugebėjimus, pomėgius ir veiklą.

Ieškančiam darbo skelbimai ir įdarbinimo agentūros yra svarbus darbo šaltinis. Tūkstančiai žmonių randa darbą pagal skelbimus laikraščiuose skelbimų arba verslo puslapiuose. Jei skelbiamas tik telefono numeris, paskambinkite ir tik paklauskit. Venkite pokalbių apie priėmimą į darbą telefonu. Jūsų pagrindinis tikslas – susitarti dėl susitikimo.

Bet kokiame, net pirmame pokalbyje privalote išmanyti apie kompanijos veiklą. Pavartykite kompanijos brošiūras, žinynus, sužinokite apie jos produkciją, paslaugas, veiklos kryptis ir pan. Pakalbėkite su žmonėmis, kurie dirba jus dominančioje srityje. Kuo daugiau per pokalbį žinosite apie kompaniją, tuo geresnį įspūdį padarysite pašnekovui, kuo įdomesnis ir sėkmingesnis bus pašnekesys, tuo daugiau galimybių, kad jums pasiūlys darbą. Iš anksto paruošti atsakymai į labiausiai tikėtinus klausimus padės atskleisti jūsų sugebėjimus, kvalifikaciją ir patirtį. Neverta ir sakyti, kad į bet kurio lygio pokalbį dėl darbo turite atvykti laiku. Paskaičiuokite, kiek laiko užtruksite kelyje ir pridėkite mažiausiai ketvirtį valandos nenumatytiems trukdžiams. Pokalbis prasideda nuo tada kai įžengiate į kabinetą. Turite geriausiai atrodyti jau laukiamajame arba lifte.

  • Žiniasklaida Referatas
  • Microsoft Word 35 KB
  • 2015 m.
  • 9 puslapiai (1278 žodžiai)
  • Kolegija
  • Silvija
  • Kaip rasti darbą?
    10 - 3 balsai (-ų)
Kaip rasti darbą?. (2015 m. Vasario 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaip-rasti-darba.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 19:42
×