Kaip suvaldyti stiprias emocijas


Kaip suvaldyti stiprias emocijas. Pyktis. Žaidimas “Susipažinimas”. Kelis protus turime?( lentoje mąstymas, jausmai, valia). Pasverti negalima, bet palyginti įmanoma. Dar vienas pavyzdys. Jeigu tave žmonės mėgsta,- pats pasirinkai. jei nemėgsta – taip pat pats pasirinkai. Ar tau patinka grandinėlės??. Grandinėlė, kuri pasmaugia. Ar tau patinka grandinėlės?? Galima kitaip. Pradedam iš pradžių. Tai yra susitvardymas. Mintys į pagalbą mąstantis protas. Atlikę nedidelį testą galėsite patys nustatyti, ar esate labai imlūs pykčiui. Testas. Išvados. Kai pykčiui reikia tuojau pat pasipriešinti.

Nuoširdžiai susipažinsime tokiu būdu: a) vardas b) Savijautos vertinimo balas 1-10 (kuo geriau, tuo didesnis) c) priežastis Pvz., Alina, 8, nes truputį jaudinuosi, ar pavyks šis užsiėmimas 2. Padarėme žingsnį į mūsų temą “ Savo jausmų suvokimas ir įvardijimas” . Padarėme tai, ką turėtume daryti kuo dažniau, kasdien, kas valandą. 3. Tikslas: Susipažinti su EQ ir pasimokyti, kaip tvarkytis su savo emocijomis. Tiesiog, kad būtų paprasčiau gyventi tarp žmonių...

Kostas, kuris mokykloje rinko vien prastus balus, vėliau tapo itin sėkmingu verslininku ir kompanijos siela, nes jis moka bendrauti, yra šiltas žmogus. 1. Mūsų jausmai turi savybę garuoti (Vyto pvz., filmai) pvz., kiekvienas žmogus-skritulys (šeimos situacija). Teigiama emocija +, neigiama - . Užkrečia. 2. Žmonės traukiasi nuo piktų, liūdnų žmonių. Niekam nepatogu (slegia, netenki energijos, klausantis pikto, bijai). Jie lieka vieniši. Ir augina savyje agresiją. 3. Traukia žmonės, kurie yra ramūs. Nebūtinai jie turi būti linksmi, nebūtinai nemokantys pykti. Jie tiesiog valdo savo jausmus.

Padėkite man keliauti grandinėle. Nusipieškite pagal mano pasakojimą 1. Smūgis (išorės dirgiklis) (pastūmė, pasakė, pamatei draugę su šauniu vaikinu, mama apšaukė....) Ne tavo valioje. Aplinka mus baksnoja įvairiais būdais (žiūrint, girdint, uodžiant, liečiant...). Kūnas sureaguoja pirmas: silpna, išmuša raudonis, džiūsta burna. 2. Mintis (Bjaurybė, niekšas,... Aš jam parodysiu...) Labas, pyktis jau tavo viduje – prigaravo.

  • MS PowerPoint 36 KB
  • 2016 m.
  • 15 puslapių (1287 žodžiai)
  • Alina
  • Kaip suvaldyti stiprias emocijas
    10 - 4 balsai (-ų)
Kaip suvaldyti stiprias emocijas. (2014 m. Spalio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaip-suvaldyti-stiprias-emocijas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 13:57
×