Kaip teisingai pasirinkti magnetinį paleidikli


Magnetinis paleidejas. Magnetinis paleidejas su silumos rele. Magnetinis paleidejas gedimo priezastis. Magnetinis paleidiklis. Magnetinis paleidiklis referatas. Rasinys kaip teisingai pasirinkti.

Kaip teisingai pasirinkti magnetinį paleidiklį.

Magnetinis paleidiklis tai yra labiausiai paplitęs elektros aparatas. Jis yra skirtas distanciniu būdu (per nuotolį) valdyti įvairius jėgos krūvius (galingas lempas, šildymo prietaisus, bet dažniausiai elektros variklius). Be to juk magnetinius paleidiklius ir kūrė asinchroniniams su trumpai junktu rotoriumi varikliams valdyti. Be savo pagrindinės funkcijos distancinio valdymo (paleidimo, reversavimo ir t.t.) magnetinis paleidiklis gali su šiluminės relės pagalba užtikrinti elektros varikliui apsaugą nuo elektros srovės perkrovų ir signalizuoti apie jų darbą. Magnetinis paleidiklis su valdymo mygtukais, šilumine rele ir signalinėmis lempomis gali būti sukomplektuotas viename korpuse. Gaminami magnetiniai paleidikliai tarp savęs skirstomi pagal paskirti: (nereversuojami, reversuojami), pagal tai ar yra šiluminė relė ar jos nėra, ar turi valdymo mygtukus, pagal apsaugos laipsnį nuo aplinkos poveikio, nuo komutacinių srovių lygio ir nuo darbinės įtampos ritėje.

  • Elektrotechnika Konspektas
  • Microsoft Word 30 KB
  • 2014 m.
  • 2 puslapiai (514 žodžiai)
  • Ceslovas
  • Kaip teisingai pasirinkti magnetinį paleidikli
    10 - 3 balsai (-ų)
Kaip teisingai pasirinkti magnetinį paleidikli. (2014 m. Balandžio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaip-teisingai-pasirinkti-magnetini-paleidikli.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 04:48
×