Kaip užmegzti prasmingą ryšį


Kaip užmegzti prasmingą ryšį. Elgesys nėra įgimtas. Tik žodyne sėkmė eina prieš triūsą. Įsisąmonintas „Aš“. Daugybė žmonių. Atpažinkite. Prasmingo ryšio elementai. Savivertė. Taisyklės. Rizika. Atpažinkite. Bendraudami. „Galvojimo kilpa“. Matykite tai ko norite, gaukite tai, ką matote. Klausymosi struktūra. Grįžtamasis ryšys. Pamąstymui. Padrąsintas asmuo savo elgesiu rodo aš esu svarbus kai. Neįvertintas asmuo savo elgesiu teigia aš svarbus kai. Kurie teiginiai išsako jausmus? Įsiklausykite. Meilė tavo gyvenime.

Elgesys nėra įgimtasgalite pasirinktitinkamai elgdamiesi galitegerinti bendravimąžmonės elgiasi su jumis taip, kaip jūs elgiatės su jais“kaip šauksi, taip atsilieps”.

Užmegzti kontaktą su savimi – tai suvokti savo žodžius, mintis ir poelgius.

Ką aš galvoju apie save komunikacija kaip aš pateikiu save kitiems.

Kaip elgiuosi? ar jausmai priklauso man ar juos perkeliu į aplinkinius.

Kaip aš reaguoju į visa, kas nauja ar nepažįstama.

Ko moko aplinkiniai, į kurių elgesį reaguojame skausmu?

Vertinkite – neteisdami prisijunkite – nesikėsindami pakvieskite – nereikalaudami palikite – nejausdami kaltės kritikuokite - nepriekaištaudami padėkite – neįžeisdami mylėkite - nevaržydami (v. satir).

Vaizduotė yra gyvenimo įdomybių anonsas (a. einšteinas).

Grįžtamasis ryšys yra teigiamas ir neigiamas prašykite grįžtamojo ryšio ko moko grįžtama informacija atpažinkite savo emocijas dėkokite.

Santykius kuriame, kad gautume tai ko norime ir išreikštume tai - ką gebame.

Galiu pasakyti, kad esu įskaudintas; kai atpažįstu savo stiprumą; kai esu nelyginamas su kitais; būti galingam nėra svarbu; kai kiti gerbia mano gabumus ir leidžia klysti; kai pripažįstu klaidų pasekmes.

  • MS PowerPoint 422 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 25 puslapiai (461 žodžiai)
  • Asta
  • Kaip užmegzti prasmingą ryšį
    10 - 10 balsai (-ų)
Kaip užmegzti prasmingą ryšį. (2015 m. Rugsėjo 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaip-uzmegzti-prasminga-rysi.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 17:14
×