Kaip vaizduojama emigranto dalia XX a. II pusės ir šiuolaikinėje lietuvių literatūroje?


Emigranto dalia lietuviu literaturoje. Emigranto dalia šiuolaikinėje literatūroje. Kaip vaizduojama emigranto dalia xxa.puses ir si. Xx a. ii pusės emigracija. Emigrantai šiuolaikinėje literatūroje. Kaip vaizduojama emigranto dalia xx a. ii pusės ir šiuolaikinėje lietuvių literatūroje? savo mintis pagrįskite pavyzdžiais. Emigracija literaturoje. Emigrantų literatūra. Emigrantu dalia lietuviu literaturoje. Lietuvio paveikslas xxa. antrosios pusės lietuvių literatūroje. savo mintis pagriskite pavyzdžiais.

16 potemė 12 klasei 2015 m. Tema Literatūra (Kultūra). Literatūros šaltiniai. Kalbėjimo planas. Parašyta kokybiškai laikantis visų reikalavimų.
16. Kaip vaizduojama emigranto dalia XX a. II pusės ir šiuolaikinėje lietuvių literatūroje? Savo mintis pagrįskite pavyzdžiais.

Šių dienų pasaulis yra pakankamai taikus. Na nesantaikos Ukrainoje ir pastoviai vykstantys nesutarimai Izraelyje ir kitose panašaus tipo šalyse egzistuoja. Bet taip jau yra. Viso pasaulio taikos nemanau kad kada nors ir sulauksime. Tegalime džiaugtis tuo, kad Lietuvoje kol kas nevyksta joks karas. Mes galime būti ramūs, bent jau kol kas. Nes vykstant karams dauguma žmonių emigruoja ir, labai net gi dažnai, ir nebegrįžta į savo tėvynę. Jie tiesiog bijo to, kad visa tai dar kada nors gali pasikartoti. O juk buvo laikai, kai ir Lietuvoje viešėjo karai ir nesantaikos, Tada vieni žmonės savo noru emigruodavo ir palikdavo Lietuvą, kiti būvo priverstinai išvežami į koncentracijos lagerius arba ištremti svetur. Tokios nesantaikos privesdavo žmones ne vien tik prie neapykantos, bet ir prie literatūros kūrinių rašymo. Todėl ir randame lietuvių literatūroje daug emigrantų rašytojų kūrinių. Kai kurie iš jų tapo net gi labai populiarūs ir žinomi visame pasaulyje. Taigi, šiandien savo kalbėjime aptarsiu, kaip vaizduojama emigranto dalia XX a. II pusės ir šiuolaikinėje literatūroje.

Emigrantai dažnai privalėjo palikti savo šalį ne savo noru. Toks sprendimas skaudintu ne vieną. Juk reiktu palikti visus savo draugus, gimines ir kitus artimuosius. O tai nėra lengva. Juk prie jų yra praleidžiamas visas gyvenimas. O kaip reikės toliau gyventi? Ką reiks daryti? Niekas neišvažiavo turėdamas tikslų įvykiu planą.

  • Microsoft Word 24 KB
  • 2015 m.
  • 3 puslapiai (982 žodžiai)
  • Mokykla
  • Kaip vaizduojama emigranto dalia XX a. II pusės ir šiuolaikinėje lietuvių literatūroje?
    9.5 - 6 balsai (-ų)
Kaip vaizduojama emigranto dalia XX a. II pusės ir šiuolaikinėje lietuvių literatūroje?. (2015 m. Sausio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaip-vaizduojama-emigranto-dalia-xx-a-ii-puses-ir-siuolaikineje-lietuviu-literaturoje.html Peržiūrėta 2018 m. Rugpjūčio 16 d. 10:57
×