Kaip žmogus supranta darbo prasmę ir vertę


Kaip žmogus supranta darbo vertę ir prasmę. Kaip zmogus suvokia darbo vertę ir prasmę. Darbo vertė. Darbo vertė ir prasmė literatūroje. Kaip.žmogus supranta darbo verte ir prasme. Kaip zmogus supranta darbo verte ir prasme rasinys. Darbo verte ir prasme lietuviu literaturoje. Darbo vertė ir prasmė. Darbo prasme lietuviu literaturoje. Kas yra darbo verte.

Kaip žmogus supranta darbo prasmę ir vertę.

Lietuvių patarlė sako : „Darbas žmogų puošia“ . Tai tikra tiesa . Dirbdamas mėgstamą darbą kiekvienas gali realizuoti savo sugebėjimus, net svajones, ir gyvenimas tampa laimingesnis. Dažnai žmogus vertina darbą tik pagal atlygį , bet darbo prasmė yra ne tik užmokestis. Vieniems tai mėgstamas užsiėmimas ar laiko praleidimas, kuris teikia džiaugsmą, kitiems – sunki prievolė, kančia ar net nelaimė. Dažnai žmogus nori, kad jo darbo vaisiai išliktų ateinančioms kartoms: meno kūriniai, išsilavinę vaikai, gražūs sodai ar parkai. Didžiausia problema yra ta, kad šių laikų žmonės dirba tik dėl užmokesčio ir nesupranta, ką tai iš tiesų reiškia. Norint, jog taip nebebūtų, turėtume atsigręžti į savo protėvių aiškinimus apie darbą ir jo prasmę, jie rašė, kad darbas – tai dorybė ir kad turime dirbti savo tėvynės labui.

Žmogus dirba ne tik todėl, kad tai yra dorybė, bet ir tam, kad tėvynėje būtų geriau. Visais laikais žmonės dirbo savo gimtojo krašto labui.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (684 žodžiai)
  • Mokykla
  • Ruta
  • Kaip žmogus supranta darbo prasmę ir vertę
    10 - 5 balsai (-ų)
Kaip žmogus supranta darbo prasmę ir vertę. (2015 m. Gegužės 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaip-zmogus-supranta-darbo-prasme-ir-verte.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 27 d. 11:03
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema