Kaip žmogus tampa asmenybe? rašinys


Kaip tampama asmenybe. Kada zmogus tampa asmenybe. Kaip tampama asmenybe pastraipa. Kaip zmogus tampa asmenybe pastraipa. Rasinys kaip zmogus tampa asmenybe. Samprotavimo rasinys kaip tampama asmenybe. Rasinys zmogaus asmenybe. Kaip tapti asmenybe rasinys. Kas yra asmenybe rasinys. Kaip zmogus tampa asmenybe samprotavimo rasinys.

Kaip žmogus tampa asmenybe?

Dažnai girdime sakant: ,,įdomi asmenybė“, ,,kokie tavo asmenybės bruožai?“, ,,mane žavi jo asmenybė“. Bet kas yra toji asmenybė? Pirmiausia tai reiškia unikalumą, indvidualumą, išskirtinumą. Taip pat asmenybę atspindi jos ryšys su aplinka: tam tikrų veiksmų kritikavimas, požiūris į gyvenimą, vertybių samprata. Tačiau iš karto kyla dar vienas klausimas: kaip žmogus tampa originalia asmenybe? Kas ją suformuoja?

2.Mano manymu, pirmas žingsnis link žmogaus tapimo asmenybe yra indvidualios nuomonės susiformavimas bei savarankiškas požiūris į amžinąsias vertybes: meilę, šeimą, teisingumą, garbę, atvirumą, pasitikėjimą. Žmogus, žinantis, kokiems dalykams teikia pirmumo teisę, iš karto pristato save kaip brandžią, unikalią asmenybę, turinčią nuo aplinkių nepriklausomą nuomonę, kritiką. Puikus to pavyzdys renesanso milžino Viljamo Šekspyro tragedijos ,,Hamletas“ herojus Hamletas.

  • Microsoft Word 13 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (408 žodžiai)
  • Mokykla
  • Augustė
  • Kaip žmogus tampa asmenybe? rašinys
    10 - 1 balsai (-ų)
Kaip žmogus tampa asmenybe? rašinys. (2013 m. Rugsėjo 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaip-zmogus-tampa-asmenybe-rasinys.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 01 d. 04:59
×
34 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo