Kaip žmogus tampa asmenybe


Kada zmogus tampa asmenybe. Kaip zmogus tampa asmenybe biliunas. Kaip žmogus tampa asmenybe?. Kaip zmogus tampa asmenybe rasinys. Kaip tampama asmenybe. Kaip zmogus tampa asmenybe mazvydas. Kaip tampama asmenybe mazvydas. Kaip asmuo tampa asmenybe. Kaip zmogus tampa asmenybe pastraipa. Kada žmogus tampa asmenybę?.

Kaip žmogus tampa asmenybe? (j. Biliūnas, mykolaitis-putinas, a. Škėma).

Kada žmogus yra gražus ir turtingas savo vidumi, kilnus ir mokantis mylėti – jis jau gali save vadinti asmenybe. Meilė kiekvieno gyvenime turi svarbiausią reikšmę, juk būti mylimam – tai daugiau negu būti turtingam, nes būti mylimam – tai būti laimingam. Jau Renesanso literatūroje kūriniuose atsiranda daug temų apie meilę, kuri iškeliama kaip viena pagrindinių vertybių. 16 a. dramaturgo Viljamo Šekspyro tragediją „Romeo ir Džuljeta“ visi žino kaip istoriją apie meilę ir tragišką jos baigtį. Tačiau šis kūrinys ne vien apie nelaimę, mirtį ir skausmą. Ši drama taip pat graži meile iš pirmo žvilgsnio, graži pasitikėjimu, begaliniu noru sutaikyti savąsias šeimas, geraširdiškumu ir noru mylėti laisvai. Nors viso to kelias nėra „rožėmis klotas“, tačiau Romeo ir Džuljeta moka ir mylėti, ir kentėti, o tai reiškia, kad jie gali daug. Vienintelis dalykas, ko jie nesugeba, – būti atskirai, tad jų troškimas būti amžinai ir priveda prie savižudybės. Šių veikėjų nepaprasti jausmai, mokėjimas nesavanaudiškai mylėti bei džiaugtis tuo, ką turi, įamžina juos kaip taurias asmenybes. Taigi, meilė – tai ne tik nesuvaldomas jausmas, bet kartu ir jėga, stiprinanti žmogų kaip asmenybę.

  • Microsoft Word 6 KB
  • 2013 m.
  • 2 puslapiai (670 žodžiai)
  • Mokykla
  • Bubiszz
  • Kaip žmogus tampa asmenybe
    9.3 - 3 balsai (-ų)
Kaip žmogus tampa asmenybe. (2013 m. Balandžio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaip-zmogus-tampa-asmenybe.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 29 d. 19:07
×
145 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo