Kalanetika – mankšta kūnui, atgaiva sielai


Kalanetika – mankšta kūnui, atgaiva sielai. Savarankiškas darbas. Įvadas. Teorinis aprašymas. Apie kalanetiką. Kalanetikos nauda. Renginio aprašymas. Pagrindinė informacija.


Modernioje visuomenėje yra labai paplitusi fiziškai pasyvi gyvensena. Tai gali būti televizija, sėdimas darbas, viešasis transportas, kompiuteris, internetas. Toks gyvenimo būdas sukelia daug nemalonių padarinių, atsispindinčių žmogaus sveikatai. Yra labai padidėjęs skaičius sergančių žmonių, t.y. turinčių antsvorio, ypač jauno amžiaus žmonių, sengančių č tipo cukriniu diabetu, turinčių problemų su širdimi. Dabartinė situacija priverčia susirūpinti ir keisti gyvenimo būdą. Todėl dabar yra labai paplitę įvairūs fizinio aktyvumo renginiai, kurie motyvuoja visuomenę keistis ir eiti link sveiko gyvenimo būdo. Kad padidinti žmonių fizinį aktyvumą, buvo sukurtas renginys apie kalanetiką.

Renginio tikslas: sveikos gyvensenos propagavimas ir bendrojo fizinio aktyvumo didinimas.

Reikalavimai dalyviams: parogi sportinė apranga, patogūs sportiniai batai, buteliukas vandens, kilimėlis.

18.15 val. – Bus pakviesti kalanetikos specialistai, kurie pradės pasakoti apie kalanetikos poveikį mūsų sveikatai. Kad būtų įdomiau, teorinės dalies eigoje bus parodytos įvairios „prieš ir po“ nuotraukos. Taip pat bus pasakojamos pačios įdomiausios žmonių istorijos apie tai, kaip kalanetika pakeitė jų gyvenimą.

18.45 val. – Praktinės dalies pradžia. Bus pravestas įprastas kalanetikos užsiėmimas, kuris apims pačius efektyviausius pratimus įvairioms raumenų grupėms.

19.15 val. – Bus skirtas laikas dalyvių klausimams ir diskusijoms.

  • Sveikata Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 19 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (930 žodžiai)
  • Kolegija
  • Diana
  • Kalanetika – mankšta kūnui, atgaiva sielai
    10 - 1 balsai (-ų)
Kalanetika – mankšta kūnui, atgaiva sielai. (2017 m. Sausio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/kalanetika-manksta-kunui-atgaiva-sielai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 15:58
×