Kalanetikos pratimai


Kalanetikos pratimai namuose. Kalanetikos pratimai nugarai. Kalanetika pratimai. Kalanetika pratimai nugarai. Kalanetika namuose. Aerobikos planas konspektas. Kalanetika pratimai literatura. Kalanetika pratimai namuose. Gydomieji pratimai nugarai. Kalanetikos pratimai ant sono.

Tai pratimai fizines saviugdos namų darbo atsiskaitymui. Pilatineso pratimai. Kvėpavimas. Slydimas kulnais. Kojų atvėrimas. Kojų pakėlimas. Beldimas kulnimis. Tiltelis. Rankos virš galvos. Moliuskas. Slydimas kojų pirštais, klūpant keturiomis. Literatūra.

Pratimą pradėkite gulėdami ant nugaros, rankos prie šonų, nugara tiesi. Įkvėpkite ir pakelkite galvą, pečius, ištieskite į priekį rankas ir tuo pačiu pakelkite kojas. Iškvėpdama kelius pritraukite prie pilvo ir apglėbkite juos rankomis, suapvalinkite stubur¹. Pratim¹ pakartokite tris – penkis kartus.

Gulėdama ant nugaros, sulenkite kojas per kelius, o pėdas pritraukite kuo arčiau sėdmenų. Įsiremkite kulnais į sieną. Rankas ištieskite išilgai kūno. Iškvėpdama atplėškite dubenį taip, kad nuo pečių iki kelių gautųsi tiesi linija. Galvos nuo grindų kelti nereikia. Iškvėpdama grįžkite į pradinę padėtį. Po to vėl kelkitpratimą pradėkite gulėdami ant nugaros, rankos prie šonų, nugara tiesi (kaip parodyta pav. 1) pratimo metu laikykite savo skersinius pilvo ir dubens raumenis įtemptus. Lėtai ištieskite vieną kelį ir vėl grąžinkite į pirminę padėtį. Visiškai nejudinkite savo nugaros ir pratimą pradėkite gulėdami ant nugaros, rankos prie šonų, nugara tiesi (kaip parodyta pav. 2) viso pratimo metu išlaikykite savo skersinius pilvo ir dubens raumenis įtemptus. Lėtai nuleiskite vieną kelį į šoną ir vėl grąžinkite į pradinę padėtį. Visiškai nejudinkite savo nugaros ir pratimą pradėkite gulėdami ant nugaros, rankos prie šonų, nugara tiesi (kaip parodyta pav. 3) viso pratimo metu išlaikykite savo skersinius pilvo ir dubens raumenis įtemptus. Lėtai pakelkite vieną koją ir vėl grąžinkite į pradinę padėtį. Visiškai nejudinkite savo nugaros ir pradėkite pratimą gulėdami ant nugaros, rankos prie šonų, keliai sulenkti 90 laipsnių kampu kaip parodyta pav. Viso pratimo metu išlaikykite savo skersinius pilvo ir dubens raumenis įtemptus. Palengva nuleiskite vieną koją, kol jūsų kulnas pasieks grindis ir vėl grąžinkite į pradinę padėtį. Visiškai nejudinkite savo nugaros ir dpradėkite pratimą gulėdami ant nugaros, rankos prie šonų, nugara tiesi. Viso pratimo metu išlaikykite savo skersinius pilvo ir dubens raumenis įtemptus. Remdamiesi pėdomis lėtai kelkite savo dubenį kol jūsų keliai, klubai ir pečiai bus vienoje linijpradėkite pratimą gulėdami ant nugaros, rankos prie šonų, nugara tiesi. Viso pratimo metu išlaikykite savo skersinius pilvo ir dubens raumenis įtemptus. Lėtai kelkite rankas virš galvos ir vėl grąžinkite į pradinę padėtį. Nejudinkitpradėkite pratimą gulėdami ant šono tiesia nugara, pečiai, klubai ir kulkšnys vienoje linijoje. Keliai turėtų būti sulenkti ir suglausti.   pratimo metu išlaikykite savo skersinius pilvo ir dubens raumenis įtemptus.

  • Microsoft Word 313 KB
  • 2010 m.
  • 6 puslapiai (576 žodžiai)
  • Kolegija
  • Viktorija
  • Kalanetikos pratimai
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kalanetikos pratimai. (2010 m. Gruodžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/kalanetikos-pratimai.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 22 d. 18:06
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo