Kalba gali būti ir manipuliavimo priemonė. Kaip ir iš ko atpažinti, kada kalbėtojas manipuliuoja, kaip manipuliavimo išvengti?


Manipuliavimas. Kalba galima manipuliuoti. Manipuliacija kalboje , kalbos istraukos. 10. kalba gali buti manipuliavimo priemone mokslo baze. Kaip atpažinti kada kalbėtojas manipuliuoja. Kaip isvengti manipuliacijos. Diktatoriu manipuliavimas visuomene. Www.mokslo baze.lt manipuliuoja,kaip manipuliavimo isvengti.. Stalinas manipuliavo pavyzdziai.

Kalba gali būti ir manipuliavimo priemonė. Kaip ir iš ko atpažinti, kada kalbėtojas manipuliuoja, kaip manipuliavimo išvengti? Savo įžvalgas argumentuokite pavyzdžiais. Kalbėjimo potemė 2013m.

Remiantis minėtomis manipuliacijos rūšimis, galima padaryti išvadą, jog kalba yra ne tik bendravimo, bet ir manipuliacijos priemonė, kai manipuliuodamas žmogus naudojasi visomis galimomis priemonėmis, ne tik žodžių galia, tačiau aktyviai naudoja mimiką, gestus, judesius – visa kūno kalba įjungiama į manipuliacijos strategiją. Kartais trokšdami gauti tai, ko norime, galime keliais būdais – tiesiogiai prašydami, naudodamiesi valdžia arba manipuliuodami. Paprasčiausias būdas – naudotis statuso ir valdžios. Kaip pavyzdį galima pateikti Staliną – vieną žiauriausių ir klastingiausių diktatorių pasaulio istorijoje. Kilęs iš pačių žemiausių visuomenės sluoksnių Stalinas sugebėjo prasimušti į pačią aukščiausią valdžią ne tik Sovietų Sąjungoje – nuo jo valios priklausė ir pasaulis.

  • Lietuvių kalba Potemės 2018
  • Microsoft Word 5 KB
  • 2013 m.
  • 3 puslapiai (708 žodžiai)
  • Mokykla
  • Vaidutė1
  • Kalba gali būti ir manipuliavimo priemonė. Kaip ir iš ko atpažinti, kada kalbėtojas manipuliuoja, kaip manipuliavimo išvengti?
    10 - 1 balsai (-ų)
Kalba gali būti ir manipuliavimo priemonė. Kaip ir iš ko atpažinti, kada kalbėtojas manipuliuoja, kaip manipuliavimo išvengti?. (2013 m. Kovo 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/kalba-gali-buti-ir-manipuliavimo-priemone-kaip-ir-is-ko-atpazinti-kada-kalbetojas-manipuliuoja-kaip-manipuliavimo-isvengti.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 16:55
×