Kalba: „Kelionės lavina protą. Jeigu, žinoma, jūs jo turite“ (G. Čestertonas)


Kalba „Kelionės lavina protą. Jeigu, žinoma, jūs jo turite“ (G. ČestertonasDaugelis mano, kad kelionėse mes patiriame įspūdžių ir aš su šia mintim sutinku.Žmonės, kuriems patinka aktyvus poilsis dažniausiai renkasi irklavimą baidarėmis, važinėjimasi dviračiais ar bėgimą pasaulinio lygio maratonuose. Bet yra. Kaskart keliaujant ar nuvykus į svetimą šalį mes susipažįstame su kalba.


Žmogui senstant jo protiniai sugebėjimai po truputį silpsta ir tai yra normalu, tačiau prisiminimai apie aplankytas vietas leidžia mums sugrįžti į tas akimirkas, kuriose mums buvo gera. Net ir trumpiausia išvyka plečia mūsų bendravimo, kalbos, socialinius barjerus. Su lyg kiekviena kelione mes tobulėjame tiek protiškai, tiek dvasiškai. Ir visa tai skatina mus dar daugiau mąstyti, kurti, svajoti.

Daugelis mano, kad kelionėse mes patiriame įspūdžių ir aš su šia mintim sutinku. Visų žmonių įspūdžiai yra skirtingi: vieniems didelį įspūdį palieka kultūra, o kitus sužavi įvairiausios pramogos, tretiems užtenka pabūti gamtos apsuptyje. Susipažindami su kultūra mes dvasiškai stiprėjame ir pradedame labiau vertinti savo gimtinės kultūrą, kaip Samuel Johnson sakė:,, Visos kelionės turi savų pranašumų.

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 1 puslapis (278 žodžiai)
  • Mokykla
  • Elena
  • Kalba: „Kelionės lavina protą. Jeigu, žinoma, jūs jo turite“ (G. Čestertonas)
    8.5 - 8 balsai (-ų)
Kalba: „Kelionės lavina protą. Jeigu, žinoma, jūs jo turite“ (G. Čestertonas). (2018 m. Gruodžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/kalba-keliones-lavina-prota-jeigu-zinoma-jus-jo-turite-g-cestertonas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 04 d. 22:23
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo