Kalba manipuliavimo priemonė kalbėjimas


Manipuliacija kalba. Manipuliacija kalbėjimas. Manipuliavimas visuomene. Manipuliavimo poteme. Lietuviu kalbejimo temos 2013 manipuliacija. Kalbėjimo manipuliacija. 10. kalba gali buti manipuliavimo priemone mokslo baze. Manipuliacija-savisaugos forma. Manipuliacija ne vien neigiama atspalvi turintis reiskinys. Manipuliacija.

10. Kalba gali būti ir manipuliavimo priemonė. Kaip ir iš ko atpažinti, kada kalbėtojas manipuliuoja, kaip manipuliavimo išvengti? Savo įžvalgas argumentuokite pavyzdžiais.Kalbėjimo potemė 2013m. Literatūros šaltiniai.

Manipuliacija yra priskiriama prie psichologinio poveikio priemonių. Tai sąveika, kurioje manipuliuojantysis kontroliuoja kitus, dažniausiai prieš jų valią arba jų norus. Manipuliaciją taip pat galima apibrėžti kaip paslėptą psichologinę veiklą, kuria siekiama pastumėti kitą, daryti naudingą poelgį jums. Manipuliuojame mes visi, kartais net sąmoningai to nepastebėdami. Ir manipuliacija ne visada yra vien tik neigiamą atspalvį turintis reiškinys. Manipuliacija yra ir tam tikra savisaugos forma, kuri padeda mums apsisaugoti nuo įvairių neigiamų reiškinių. Nemaloniausia yra tuomet, kai pats atsiduri manipuliatoriaus aukos vaidmeny ir pradedi suvokti, kad tai, ką darai yra visai ne tai, ką norėtum. Tuomet pradeda kauptis pyktis, susierzinimas, kyla nusivylimas savimi ir aplinkiniais. Norint atpažinti ankstyvuosius manipuliacijos požymius, reikia stebėti, kaip pasikeitė situaciją dėl manipuliacinio poveikio, arba analizuoti manipuliacijos poveikio mechanizmus.

  • Lietuvių kalba Kalbėjimo potemės 2018
  • Microsoft Word 7 KB
  • 2013 m.
  • 3 puslapiai (823 žodžiai)
  • Mokykla
  • Ruslanas321
  • Kalba manipuliavimo priemonė kalbėjimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Kalba manipuliavimo priemonė kalbėjimas. (2013 m. Kovo 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/kalba-manipuliavimo-priemone-kalbejimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 11:01
×