Kalbėdamas apie Antano Baranausko poeziją Maironis sakė: „Be jo gal ir mūsų nebūtų buvę.“ Argumentuotai pasvarstykite, apie kokius dar rašytojus galėtumėte taip pasakyti - Literatūra, 7 potemė


Lietuvių kalbėjimo potemės 2018.

10 klasės kalbėjimo potemė 2016 metams. Literatūra 7 potemės kalbėjimo pavyzdys su išplėstiniu planu, šaltiniais. Kalbėjimo potemė apie rašytojus.

7. Kalbėdamas apie Antano Baranausko poeziją Maironis sakė: „Be jo gal ir mūsų nebūtų buvę.“ Argumentuotai pasvarstykite, apie kokius dar rašytojus galėtumėte taip pasakyti.


Antanas Baranauskas - tai iškilus Lietuvos poetas, kalbininkas ir vyskupas. Šis žmogus tai nepaprasta asmenybė nuveikusi daugelį darbų ir žinoma iki šių dienų. Nepamirštamas poeto kūrinys - Anykščių šilelis, perteikiantis gamtos grožį ir lietuvio dvasinį ryšį su gamta. Šis kūrinys - lietuvių literatūros klasika, kurią žino kiekvienas lietuvis, jo kūrinius skaito ir analizuoja kiekviena karta, o nuvažiavus į Anykščius, kyla asociacija su poetu Antanu Baranausku..

Maironio žodžiai - "Be jo gal ir mūsų nebūtų buvę" kalbą apie pagarbą Antanui Baranauskui už jo kūrybą ir jo darbus. Tokie žodžiai byloja, jog Maironiui Antanas Baranauskas buvo įkvėpimo šaltiniu.

Lietuvių literatūra turtinga ir kitais iškiliais rašytojais, kurie garsino Lietuvą ir davė daug lietuvių kalbos apsaugai, kultūrai.

Šiandien savo kalboje aš argumentuotai pasvarstysiu apie kokius dar rašytojus galėtume taip pasakyti, kaip Maironis atsiliepė apie Antaną Baranauską.

  • Lietuvių kalba
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (1336 žodžiai)
  • Mokykla
  • Lietuvių kalbėjimo temos ir potemės 2018 m. 10 ir 12 klasei
  • Microsoft Word 21 KB
  • Kalbėdamas apie Antano Baranausko poeziją Maironis sakė: „Be jo gal ir mūsų nebūtų buvę.“ Argumentuotai pasvarstykite, apie kokius dar rašytojus galėtumėte taip pasakyti - Literatūra, 7 potemė
    10 - 1 balsai (-ų)
Kalbėdamas apie Antano Baranausko poeziją Maironis sakė: „Be jo gal ir mūsų nebūtų buvę.“ Argumentuotai pasvarstykite, apie kokius dar rašytojus galėtumėte taip pasakyti - Literatūra, 7 potemė. (2016 m. Sausio 20 d.). http://www.mokslobaze.lt/kalbedamas-apie-antano-baranausko-poezija-maironis-sake-be-jo-gal-ir-musu-nebutu-buve-argumentuotai-pasvarstykite-apie-kokius-dar-rasytojus-galetumete-taip.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 02:07