Kalbėjimo plano payzdys


Kalbos plano pavyzdys tema sritis. Potemė klausimas. Planas Įžanga. Populiarioji kultūra nereikalauja iš žmogaus ypatingo suvokimo , yra nukreipta į fizinio kūno idealizavimą , dažnai tampa apsukrių verslininkų objektu. Populiarioji kultūra nereikalauja ypatingų žinių , neskatina žmogaus tobulėti , siekti profesionalumo , yra lengvai suprantama. Nemaža dalis dainininkų neturi muzikinio išsilavinimo. Lėkšti ir banalūs dainų tekstai.

TIKSLAS (Tikslas sietinas su kalbos intencija. Tai klausimas, kuriuo kalbama. Nurodo tai, ką nori pasiekti.). Įtikinti klausytojus, kad populiarioji kultūra skurdina žmogaus dvasią, pripildo gyvenimą tuštybės ir beprasmybės.

Populiarioji kultūra nereikalauja iš žmogaus ypatingo suvokimo, yra nukreipta į fizinio kūno idealizavimą, dažnai tampa apsukrių verslininkų objektu.

skandalingasis Egidijus Dragūnas, Eglė Jakštytė, Ruslanas Kirilkinas, Martynas Kavaliauskas baigę tik vidurinę mokyklą, nėra profesionalūs muzikantai,

Masinė kultūra, orientuota į narciziškumą, fizinio kūno demonstravimą, atitolina žmogų nuo amžinų vertybių:

seksualių merginų grupių sceniniai drabužėliai užgožia patį dainavimą:

3. Šiandieniniame gyvenime populiarioji kultūra, tampanti komercija, dirbtinai velkama į „žvaigždžių“ rūbą, vis daugiau apkvailina jaunų protų:

pasisakymai apie žvaigždžių darymą:

P.S. Planas parašytas remiantis mokytojos N.Bartašiūnienės metodine medžiaga apie keturių kampų planavimo metodą.

  • Lietuvių kalba Pavyzdys
  • Microsoft Word 12 KB
  • 2015 m.
  • 2 puslapiai (326 žodžiai)
  • Mokykla
  • Mallibu
  • Kalbėjimo plano payzdys
    10 - 6 balsai (-ų)
Kalbėjimo plano payzdys. (2015 m. Kovo 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/kalbejimo-plano-payzdys.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 15:42
×