Kalbėjimo potemė. Pristatykite pastarųjų metų lietuvių autoriaus knygą įdomią šešiolikmečiui


Pastaruju metu lietuviu autoriaus knyga idomi sesiolikmeciui. Isrinkite ir pristatykite pastaruju metu lietuviu autoriaus knyga. Pastaruju metu lietuviu autoriu knygos. Lietuviu autoriaus knyga idomi sesiolikmeciui. Knyga idomi sesiolikmeciui. Jaunimas vis geriau išmano naująsias technologijas pagrindine mintis. Pastaruju metu knyga idomi sesiolikmeciui. Knygos sesiolikmeciui. Kalba 9 poteme. Lietuviu autoriu knygos sesiolikmeciams.

Dauguma šiuolaikinių šešiolikmečių skaito mažai knygų. Kiti net visai jomis nesidomi. Gal todėl, kad dabar yra daug naujų technologijų, kompiuterinių žaidimų, internetas, telefonai ir daugybė kitos veiklos, kuri atitraukia jaunimą nuo knygų. Mano nuomone, neskaitydami knygų šešiolikmečiai labai daug praranda. Aš taip pat esu šešiolikmetis ir, nors skaitau nedaug, turiu mėgstamų knygų. Vieną savo mėgstamą knygą ir jos autorių norėčiau pristatyti plačiau.
Tai Juozo Erlicko knyga „Mano meilė stikliniais kaliošais“. Pats autorius yra gimęs sovietinėje Lietuvoje (1953m.) Svirkančiuose Akmenės rajone. Tai lietuvių rašytojas, poetas, publicistas. Jis yra išleidęs keturioliką knygų, iš kurių aš turiu tris. Tai „History of Lithuania“ , „Aš moku augti“ ir „Mano meilė stikliniais kaliošais“. Erlickas rašo eilėraščius, humoreskas ir pjeses, kur autorius ironizuodamas aprašo sovietinę Lietuvą, dabartinę Lietuvą, jos problemas, bei kitų sričių problemas ir tikras tiesas. Skaityti kiekvieną kūrinį yra lengva ir malonu, juokinga ir šmaikštu, kol nesupranti giliai paslėptos pagrindinės minties. Tada gali pasidaryti graudu.
Knygoje „Mano meilė stikliniais kaliošais“ gausu eilėraščių ir humoreskų. Jos apie nelaimingą meilę, sunkų šeimyninį gyvenimą ir apie kitokius romantinius nutikimus. Šioje knygoje galima įžvelgti daug jau išgyventų įvykių, kurie yra pateikiami juoko forma. Todėl skaityti yra labai įdomu. Nes jeigu būtų išleista knyga apie meilę, žmonių santykius ir parašyta moksliškai ar terminuotai , tai mums - šešiolikmečiams - nebūtų įdomu skaityti. O kai prieš akis matai gražų eilėraštuką, tai, tikrai, nesunku jį perskaityti. Perskaičius, veide pasirodo šypsena, ir norisi skaityti toliau. O vis dėl to, mintis yra ta pati, tik perteikta eilėraščiu ar humoreska. Todėl yra lengva skaityti šią knygą.
  • Lietuvių kalba Potemės 2018
  • Microsoft Word 14 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (554 žodžiai)
  • Mokykla
  • Lukas
  • Kalbėjimo potemė. Pristatykite pastarųjų metų lietuvių autoriaus knygą įdomią šešiolikmečiui
    10 - 1 balsai (-ų)
Kalbėjimo potemė. Pristatykite pastarųjų metų lietuvių autoriaus knygą įdomią šešiolikmečiui. (2012 m. Kovo 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/kalbejimo-poteme-pristatykite-pastaruju-metu-lietuviu-autoriaus-knyga-idomia-sesiolikmeciui.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 05:32
×