Kalbininkė Inga Hilbig teigia, kad „lietuvių kalba – gražus seno ir naujo derinys“ - Kalba, 10 potemė


10 potemė 10 kl, Kalba, 2015 m. Potemė labai gerai parašyta, su planu, laikantis visų NEC reikalavimų.

10. Kalbininkė Inga Hilbig teigia, kad „lietuvių kalba – gražus seno ir naujo derinys“. Remdamiesi konkrečiais leksikos pavyzdžiais, patvirtinkite arba paneikite teiginį, kad lietuvių kalba, nors ir labai archajiška, patenkina visus šiuolaikinės Lietuvos visuomenės poreikius.


Būdami lietuviais tikrai galime didžiuotis ne tik savo valstybės praeities pergalėmis, tačiau ir nuostabia kalba. Ne paslaptis, kad lietuvių kalba yra viena seniausių Europoje ir nors anksčiau ją buvo siekiama sunaikinti – ji išlaikė savo grožį ir tapo dar tvirtesnė. Šiandien savo kalboje pasiremsiu konkrečiais pavyzdžiais ir pagrįsiu teiginį, kad lietuvių kalba, nors ir labai archajiška, tačiau patenkina visus šiuolaikinės Lietuvos visuomenės poreikius.

Nuo pat gimimo žmogus nugrimzta ir begalinį kalbos okeaną. Ne paslaptis, kad svarbiausia kalbos paskirtis – padėti žmonėms bendrauti, kitaip tariant kalba atlieka komunikacinę funkciją. Kiekvienos tautos kalba yra jos kultūros ir įvaizdžio dalis.

  • Lietuvių kalba Potemės 2018
  • Microsoft Word 19 KB
  • 2015 m.
  • 4 puslapiai (970 žodžiai)
  • Mokykla
  • Kalbininkė Inga Hilbig teigia, kad „lietuvių kalba – gražus seno ir naujo derinys“ - Kalba, 10 potemė
    10 - 6 balsai (-ų)
Kalbininkė Inga Hilbig teigia, kad „lietuvių kalba – gražus seno ir naujo derinys“ - Kalba, 10 potemė. (2015 m. Sausio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/kalbininke-inga-hilbig-teigia-kad-lietuviu-kalba-grazus-seno-ir-naujo-derinys-kalba-10-poteme.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 08:15
×