Kalbos klaidų nagrinėjimas


Morfologinis nagrinejimas. Morfologinis nagrinejimas internete. Morfologinis nagrinejimas internetu. Morfologiskas nagrinejimas. Morfologiskas nagrinejimas internetu. Morfologinis zodziu nagrinejimas internete. Morfologiskas nagrinejimas internete. Morfologiskas zodziu nagrinejimas. Morfologinis zodziu nagrinejimas internetu. Morfologinis žodžių nagrinejimas.

Iš administracinės kalbos, tarnybinių dokumentų, interneto svetainių, šnekamosios kalbos nurodytai klaidų grupei parinkite po 10 sakinių su kalbos klaidomis ir pateikite taisymus. Tarptautiniai žodžiai ir neteiktinos svetimybės. Žodžių reikšmės klaidos ir neteiktini vertiniai. Žodžių darybos klaidos. Morfologijos klaidos. Linksnių vartojimo klaidos. Prielinksnių vartojimo klaidos. Sakinių sudarymo klaidos ir neteiktina žodžių tvarka. Pasirinkite 10 specialybės žodžių (1 kirčiuotės – 2, 2 kirčiuotės – 3, 3 kirčiuotės – 3, 4 kirčiuotės – 2). Pateikite sukirčiuotą žodžio vienaskaitos vardininką, nurodykite žodžio kirčiuotę ir sukirčiuokite jo vienaskaitos įnagininko, vietininko ir daugiskaitos kilmininko, galininko, įnagininko, vietininko linksnių formas. Literatura.

Kaip visada, vos man prisiartinus, kilo baisus ermideris (= triukšmas) ir visi jo gyventojai bemat susirinko vakariene. Atvažiavau į vilnių, miegojau tokiam aptriušusiam hotely (= viešbuty), be kaldros (= antklod. Jei įstaiga valstybinė, tai negali paliuosuoti (= atleisti), nebent visa įmonė (kaip rašai) žlunga, bankrutuoja ir pan. , o kitu atveju turi būti pasiūlytas kitas darbas.

Čia viešbutyje taip, ar akvaparke (= vandens parke) prie baseino tapkes (= šlepetes) ir rankšluostį palikęs gali jų neberasti?.

Kęstučio ir birutės rūbai labai iškilmingi, puošnus išsiuvinėtas apsiaustas ir birutės žiurstas (=. Jums tereikia užpildyti žemiau esančią formą, nusiųsti užklausimą ir neužilgo (= netrukus) mes su jumis susisieksime.

Paryžiuje ant dauphine, priešais place de justice prancūzai rioglina zoliui – nešvarios literaturos autoriui – stovylą (= statulą).

Apie nuarą smulkmenų nepasakosiu, bet kas liečia šunų viešbutį (= dėl šunų viešbučio), tai ten neblogai: ir pavedžioti, ir pašerti, ir pažaista su jais būna, ir veterinarai šalia, jeigu kas nutiktų (beje, visą parą, jei prireikia).

Tai reiškia, kad praėjus 60 dienų nuo nakvynės jūsų asmeniniai duomenys, kaip taisyklė (= paprastai), ištrinami. <· parengti ir patvirtinti kaimo turizmo rėmimo priemones (prioritetą teikti nepalank. Po metų, 1918 lapkričio jakovas sverdlovas ir vladimiras leninas ant vieno kremliaus bokštų atidarė (= atidengė) atminimo lentą, skirtą žuvusiems tose kovose.

Va atidirbtų (= ištobulintų) sistemą iki galo, paskui kokius metus tegu jie eksperimentuoja savo troboj su savo asmeniniu kompiuteriu, o tik tada išleistų jau normaliai veikiantį produktą, tada ir nebūtų gaila mokėt pinigus už tokį produktą.

Viešbutis bella vista yra atrestauruotas (= restauruotas) ir yra vienas iš ryškiausių ir naujausių viešbučių kerkyroje.

Švedai išstato (= išrašo) sąskaitą Lietuvos firmai už mašinų nuomą, kurioje nurodo. Paprastas skalbimas: dadėti (= pridėti) prie skalbimo milteliu sa8 ™ premium doze. Tačiau jei esat jautrūs triukšmui, imkit kambarius į jūros pusę, už kuriuos greičiausiai teks damokėti (= primokėti), jei to klausimo nesusiderinsite iš anksto kelionių agentūroje.

Na kai pagaliau su autobusu atsibaladojom nuo oro uosto iki barselonos autobusų stoties, teko iš karto lįsti į metro ir ieškoti kaip dasigauti (= nusigauti) iki apartamentų, nes labai norėjosi kuo greičiau nusiprausti ir numetus daiktus pradėti stebėti gyvenimą.

  • Microsoft Word 40 KB
  • 2010 m.
  • 10 puslapių (1919 žodžiai)
  • Kolegija
  • Lina
  • Kalbos klaidų nagrinėjimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kalbos klaidų nagrinėjimas. (2010 m. Lapkričio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/kalbos-klaidu-nagrinejimas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 14:20
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo