Kalbos kultūros savarankiškas


Darbo tikslai. Viešosios kalbos konspektas. Kirčiavimo užduotis. Raštvedybos užduotis. Prašymas priimti į darbą. Gyvenimo aprašymas. Prašymas kolegijos direktoriui. Motyvacinis laiškas. Išvados. Literatūros ir šaltinių sąrašas.

Mokėti teisingai įforminti svarbiausius dokumentus, tokius kurių gali reikėti dabar ir ateityje. Tokie dokumentai kaip gyvenimo aprašymas, motyvacinis laiškas, prašymas priimti į darbą ir prašymas kolegijos direktoriui.

Sukurti tekstą susijusį su savo pasirinkta specialybe.

Vežti krovinius galima penkiomis skirtingomis transporto rūšimis, tokiomis kaip :

Vandens transportu (jūrų ir vidaus vandenų transportas)

Kelių transportu (automobilių transportas)

Transporte kroviniais vadinami visi daiktai, medžiagos, nuo jų priėmimo momento gabenti iki jų įteikimo krovinio gavėjui. Kroviniai ruošiami vežimui būna įpakuojami, grupuojami pagal kryptį, markiruojami, sveriami, paketuojami, stambesnės partijos komplektuojamos, taip pat užpildomi vežimo dokumentai. Norint apsaugoti krovinius nuo kokio nors gedimo ir užtikrinti jų saugumą kraunant, vežant, iškraunant ir saugant, krovinys dedamas į tarą. Dar vienas būdas apsaugoti krovinius – vežti paketais. Supakuoti arba nesupakuoti kroviniai formuojami į stambią partiją – paketą, kuris viso vežimo metu neišformuojamas. Krovinius taip pat galima vežti konteineriuose – metalinėse dėžėse su stipriomis grindimis, panelinėmis sienomis ir stipriu stogu. Kai krovinys būna paruoštas gabenimui, jis turi būti pristatytas į paskirties vietą nustatytu laiku ir visiškai išsaugotas, kadangi tai yra vienos iš pagrindinių vežimo sąlygų. Atsižvelgiant į krovinio rūšį ir siekiant pristatyti reikiamą krovinį saugų ir nesugadintą, jo vežimui turi būti pritaikyta speciali transporto rūšis, nes įvairiems kroviniams gabenti naudojamos įvairios transporto rūšys ir jų važiavimo greitis. Norint tam tikrą krovinį saugoti sandėlyje būtina atsižvelgti į krovinio fizines-chemines sąvybes, įpakavimą, saugojimo terminus, krovinių kiekį ir jiems reikalingas klimato sąlygas, tada yra parenkamas sandėlio tipas ir matmenys, krovinių išdėstymo būdas ir saugojimo rėžimas.

Dviejų arba daugiau nei dviejų transporto rūšių transporto mazgas.

  • Microsoft Word 38 KB
  • 2015 m.
  • 13 puslapių (2030 žodžiai)
  • Kolegija
  • Brigita
  • Kalbos kultūros savarankiškas
    10 - 6 balsai (-ų)
Kalbos kultūros savarankiškas. (2015 m. Balandžio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/kalbos-kulturos-savarankiskas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 10:24
×