Kalbų mokykla verslo planas


Santrauka. Verslo srities aprašymas. Įmonės istorija. Įmonės tikslai. Paslaugos aprašymas. Marketingas. Rinkos apžvalga. Rinkos dalies ištyrimas. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Kainų politika. Reklama ir rėmimas. Vietos analizė. Patalpos. Įrengimai. Darbo jėga. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Organizacinė įmonės struktūra. Rizikos vertinimas. Finansai. Reikiamos lėšos ir jų panaudojimas. Prognozuojami ekonominiai rodikliai. Nenuostolingo taško analizė. Lūžio taško grafinis atvaizdavimas. Literatūros sąrašas. Priedai.

Įmonė įregistruota 2014 metais Utenos miesto savivaldybės rejestro tarnyboje. Įmonė pradės savo veiklą nuo 2015 m.sausio mėnesio. Jau yra išnuomotos patalpos patogioje vietoje - Donelaičio gatvėje. Tai ne tik finansiškai prieinamos patalpos, bet ir labai patogioje vietoje esantis pastatas, netoli autobusų stoties. Prie pat pagrindinė Utenos gatvė , tad nesunku pastatą rasti .

Norima gauti 2900 Eur paskola su 10 procentų metine palūkanų norma. Paskola bus imama iš karto.

Įmonė tikisi užimti pakankamai didelę rinkos dalį, kadangi yra orientuota tiek į mokyklinio amžiaus asmenis, tiek į suaugusiuosius. Kolkas tikimasi daugiausiai dėmesio sulaukti iš besimokančių asmenų, vėliau , derinant laiką bei resursus , sulaukti ir vyresnio amžiaus klientų

Išanalizavus galimas rizikas paminėti galime pagrindinį faktorių:

Jei atsirastų kita įmonė teikianti analogiškas paslaugas, priimtina kaina.

Konkurencija bet kokiai naujai veiklai visada yra, bet mes siūlome platesnį teikiamų paslaugų pasirinkimą, nei kitos šiuo metu veikiančios įmonės. Šiandien mūsų didžiausi konkurentai yra UAB „AMES kalbų akademija“ teikianti anglų kalbos mokymo paslaugą.

Už paslaugą numatoma taikyti rėmimo programą – nuolaidas, nemokamus papildomus užsiėmimus, ko dar nedaro mūsų konkurentai.

Įmonė savo veiklą planuoja pradėti vykdyti nuo 2015 m. sausio mėnesio. Per ateinačius metus yra planuojama supažindinti su savo veikla ,pirmiausia, visus Utenos mieste besimokančius moksleivius, vėliau pasinaudojant didesne reklama apie „Kalbų mokyklos“ teikiamas paslaugas pranešti didesnei rinkos daliai.

Kalbų mokyklą norima įsteigti tikint jog tai bus naudinga Lietuvos piliečiams bei jų interesams siekiant tarptautinio bendradarbiavimo.Manoma jog ši mokykla padės tiek jauniems tiek vyresnio amžiaus Lietuvos piliečiams (Paskaitos kolkas vyks tik Lietuvių kalba) lavinti kalbų mokymąsi.

Anglų kalba yra didelės dalies gyventojų gimtoji kalba. Todėl Kalbų mokyklai ši kalba bus dominuojanti tarp mokymo apimčių.

Tikimasi jog įkurta 2015m pirmajame pusmetyje kalbų mokykla bus perspektyvi ir jau pirmaisiais įkurimo metais atneš numatomą pelną.

Planuojamos Kalbų mokyklos vystymosi tendencijos apima labai daug, su kvalifikuotų specialistų komanda tikimės patenkinti sau keliamus lūkesčius. Pagal klientų poreikį planuojame virtualius mokymus internetu, grupėms bei individualiai. Planuojamos virtualios paskaitos ir užsienio lietuviams. Padidinti mokomų kalbų apimtį jei bus toks poreikis.

Šioje srityje pagrindinis konkurentas Utenos mieste yra Ames anglų kalbos mokykla. Taipogi yra pavienių kalbų mokytojų,kurie nėra įteisinę savo veiklos.Manome, jog pasiūlius potencialiems klientams kainos ir kokybės kontrastą sulauksime nuolatinių ir pastovių klientų dėmesio.

Manau ,kad steigiamos įmonės darbas nebus sezoninis ( tik mokslo metais), kalbų mokykla veiks ir vasaros laikotarpiu ir tikimasi šiuo laikotarpiu sulaukti mažiau pelno ir didesnio suaugusiųjų dėmesio.

Verslas pradedamas kalbų mokymo srityje. Kodėl būtent kalbų mokykla? Todėl ,kad tai ne tik įdomus,bet ir naudos atnešsiantis lietuvos piliečiams ir ne tik, verslas. Paskaitų metu tikimės klientus sudominti ne tik kalbų žiniomis, bet ir mokomos kalbos gimtosios šalies istorija,tradicijomis. Tai praplės klientų tiek istorinę tiek lingvistinę ir geografines žinias. Kalbų mokykla - neformaliojo švietimo įstaiga, žadanti ugdyti tiek suaugusiųjų tiek vaikų lingvistinę, sociokultūrinę ir komunikacinę kompetencijas.

Kalbų mokykla planuojama įsteigti Laimos Mačiulytės iniciatyva. Kalbų mokyklai vadovaus ir joje taipogi dirbs Laima Mačiulytė su 6 asmenų kolektyvu .

Į mokymo planą norima įtraukti:

-danų kalbos praktikos, fonetikos ir gramatikos lavinimo .Paskaitos kolkas vyks gimtąja ,Lietuvių, kalba, vėliau pagal poreikį bus plėtojama idėja kalbų mokyti ir užsienio piliečius jų gimtąja kalba..

Kalbų mokykla dar tik pradės skaičiuoti pirmuosius darbo metus, tačiau tikime ,kad „nesustabarėsime“ nuolat ieškosime to, kas geriau, kas įdomiau, kas svarbu - naujausiu mokymo metodų. Keliami aukštos kvalifikacijos reikalavimai užtikrins kalbų mokyklos klientams puikios kokybės paslaugas.

Mokslas yra vienas pagrindinių ir neįkainojamas turtas. Šiuolaikinėje visuomenėje be mokslo sunku būtų įsilaikyti tiek jauniems tiek pagyvenusiems asmenims. Juolab ,kad dabar yra labai akcentuojamas kalbų mokėjimas. Sparčiai plečiantis Lietuvos rinkai į užsienio kalbos , kalbų mokėjimas tapo neatsiejamu aspektu norint gauti darbą ir keliant kvalifikaciją.

Todėl mes siūlome visiems prieinamą būdą, kaip ne tik išmokti daugiau, bet ir pagilinti turimas žinias. Utenos mieste (neįskaitant rajono mokyklų) šiuo metu mokosi apie 4000 moksleivių. Vienu ar kitu mokymosi etapu, bet didžiąjai jų daliai prireikia pildomų pamokų. Mes pasirengę išklausyti kiekvieną pageidavimą ir pasistengti jį įgyvendinti .Kadangi Kalbų mokykla skirta ne tik mokyklinio amžiaus asmenims, suaugusieji taip pat galės rinktis iš grupinių bei individualių veiklų. Matydami kad yra norinčių individualių pamokų, derinsime grafikus ir mokysime kiekvieną asmenį atskirai, kad galėtume padėti pasiekti norimų rezultatų. Pagal klientų pageidavimą bus teikiamos ir virtualios paskaitos.

  • Microsoft Word 125 KB
  • 2015 m.
  • 32 puslapiai (6737 žodžiai)
  • Kolegija
  • Laima
  • Kalbų mokykla verslo planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Kalbų mokykla verslo planas. (2015 m. Balandžio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/kalbu-mokykla-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 19 d. 22:14
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo