Kaledinė vakaronė scenarijus


Kaledine vakarone darbe. Advento vakarones scenarijus. Tamsu tamsu zalioj girioj tamsu. Kaledines vakarones scenarijus.

Kalėdinė vakaronė Tema. Metodai ir metodiniai būdai. Pasiruošimas vakaronei. Vakaronės eiga. Rūta Milda. Individuali refleksija pasibaigus renginiui. Agnė Ulytė. Renginio dienoraštis.

Priemonės: pakvietimai mokiniams į šventę, balta staltiesė, žvakutės, eglutė, dubenėliai, saldainis, žirniai, duonos gabalėlis, pinigėlis, grotuvas, dėžė laiškams.

Tyliai skamba Kalėdinė muzika. Į papuošta klasę renkasi mokiniai ir mokytojai. Kai visi susirenka, į klasę įeiname mes, renginio vedėjos.

Išjungiama muzika ir visos dainuojame Kalėdinės giesmės „Tyli naktis“ pirmą posmelį.

Agnė: Ne, nežinojau. O ar tu žinai, kad Kūčių vakarą bitininkams reikia pasidalyti medumi, tai jų bitės dar daigiau prineš medaus.

Milda: Ir aš žinau vieną prietarą, jei Kūčių vakarą danguje daug žvaigždžių – bus derlingi metai.

Rūta: Šaunuolės mano mergaitės, kiek jūs daug žinote. Nuo šiol ir mes žinosime. O dabar laikas pasirodyti ir mūsų vaikučiams. Gal yra norinčių mums ką nors parodyti, padainuoti ar padeklamuoti?

Deklamuoja eilėraštį specialiosios klasės mokiniai.

Visi eina ratu ir dainuoja: „Tamsu tamsu, žalioj girioj tamsu. Tamsu tamsu, žalioj girioj tamsu.“. Sustoja ir rankomis rodo dainuodami: „Aukšti medžiai, žali lapai, nieko nematyti. Aukšti medžiai, žali lapai, nieko nematyti“.

Rūta: Senovėje žmonės tikėdavo prietarais ir burtais. Norėdami sužinoti, kas jų kitais metais laukia, Kūčių vakarą burdavosi. Ar norite išsiburti ir jūs?

Vienam reikia išeiti iš kambario, o kitam paimti daug lėkštučių ir po jomis pavožti visokių daiktų. Tada pakviesti tą, kuris buvo išėjęs, tegu atvožia vieną lėkštutę. Ką po ja ras, toks kitąmet ir bus. Jei pinigėlį – bus turtingas, jei žirnį – bus sveikas, jei duonos gabalėlį – augs didelis, jei saldainį – bus linksmas.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2015 m.
  • 6 puslapiai (914 žodžiai)
  • Universitetas
  • Agnė
  • Kaledinė vakaronė scenarijus
    9 - 1 balsai (-ų)
Kaledinė vakaronė scenarijus. (2015 m. Balandžio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaledine-vakarone-scenarijus.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 20 d. 13:32
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo