Kalėdinės šventės planas lavinamojoje klasėje


Ugdymo įstaiga. Mokinių amžius. Auklėjamieji tikslai. Laukiami rezultatai. Renginio eiga. Įvadinė dalis Jūratė. Pagrindinė dalis Jūratė. Baigiamoji dalis Dalia.

Vaikai gerai praleis laiką, džiaugsis ir lauks Šv. Kalėdų, tikės stebuklais; mokytojai, tėvai ir vaikai jausis saugiai ir maloniai, draugiškai bendraus.

Metodai: pokalbis, žaidimas, demonstravimas, vaidinimas, piešimas ant šviesos stalo.

Priemonės: klasės papuošimai, dekoracijos vaikų vaidinimui, Kalėdiniai atvirukai, Kalėdinės dovanos, muzikos įrašai, karnavaliniai kostiumai, garso aparatūra, kompiuteris, šviesos stalas, manų krupos, priemonės žaidimams (kilimėlis, kempinės, plastmasinės varlės, meškos guolis, sniego gniūžtė, balionai), šaltosios ugnelės, vaišės.

Dalia: Vaikai, apie ką buvo eilėraštukas? Kas jus aplanko per Kalėdas? Kodėl jūs jo laukiate? O gal žinote, kas padeda Kalėdų seneliui? Mes esame snieguolės - Kalėdų senelio padėjėjos ir kartu su jumis pasitiksime gražiausią šventę metuose.

Jūratė: Šiandien visi, kaip gausi šeima susibėgome į vieną gražų būrį prisiminti šios šventės ir visai nesvarbu, kad šalta, kad žiema, kad tyliai žemė po sniegynais miega. Gyvename Didžiuoju laukimu. Iki Šventų Kalėdų nė savaitės neliko, o mes – snieguolės taip laukiame Šventų Kalėdų... Ar jūs laukiate šios šventės? Man Kalėdas primena baltas blizgantis sniegas, ką tik iškeptų naminių sausainių kvapas, šilumą skleidžianti žvakių šviesa... O ką Kalėdos primena tau? (Kreipiasi į kitą snieguolę).

Dalia: Kalėdos man - šeima, artimi žmonės, sniegas, mandarinai, raudona žvakė. O ką bekalbėti apie gaivų eglutės kvapą, miško aromatą!

  • Pedagogika Scenarijus
  • Microsoft Word 31 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (1214 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jurate
  • Kalėdinės šventės planas lavinamojoje klasėje
    10 - 5 balsai (-ų)
Kalėdinės šventės planas lavinamojoje klasėje. (2015 m. Rugpjūčio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaledines-sventes-planas-lavinamojoje-klaseje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 12:07
×