Kalėdiniai simboliai ir jų panaudojimas atvirukuose


Kalėdinės eglutės ir jų įvairovė atvirukuose. Gėlių ir augalų dekoracijos atvirukuose. Gėlių ir augalų dekoravimas atvirukuose. Kalėdų senelis – pagrindinis Kalėdų simbolis. Angelai Kalėdinėse atvirutėse. Atvirukuose naudojamos Kalėdinės spalvos – raudona ir žalia. Dovanų kojinės naudojamos atvirukuose. Skanūs kepiniai ant šventiško stalo.


Kaltinėnų A. Stulginskio gimnazijos mokinės Dovilė Petrauskaitė ir Goda Dambrauskaitė.

Kalėdinė eglutė – svarbi Kalėdų detalė. Puošti Kalėdinę eglutę per kiekvienas Kalėdas jau yra tapę tradicija. Kalėdoms ji suteikia daug šilumos, jaukumo. Eglutės yra puošiamos įvairiausiais žaisliukais, bumbuliukais, girliandomis. Kalėdinę eglutę kuo puikiausiai galima interpretuoti atvirukuose. Atvirukų su Kalėdinėmis eglutėmis yra daugybė variantų. Jas galima karpyti, piešti, klijuoti, megzti, lankstyti, piešti su kompiuteriu, lipdyti įvairius daiktus ir taip gauti eglutę ir t.t.

Kalėdų senelis – per Kalėdas visų taip laukiamas. Visi tikisi Kalėdų rytą po eglute rasti dovanų.. Vaikai rašo laiškus, ko labiausiai norėtų.. Visoje Europoje XX amžiaus pradžioje šalia populiariausių atvirukų su apsnigtos gamtos vaizdais atsirado Kalėdų senis. Pasakų personažą Šv. Kalėdų atvirukams panaudoti sugalvojo verslininkai. Kalėdų senelis vaizduojamas su raudonais rūbais, ilga barzda, kepure ant galvos, su rogėmis ir savo elniais skrendantis po visą pasaulį dalydamas dovanas. Be abejo su maišu, prikrautu dovanų, visiems..

Angelai atvirukuose ir apskritai Kalėdose simbolizuoja šilumą, gerumą. Angelai dažniausiai piešiami atvirukuose, bet galima ir kitaip juos pateikti.

  • Dailė Skaidrės
  • MS PowerPoint 711 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (522 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Lukas
  • Kalėdiniai simboliai ir jų panaudojimas atvirukuose
    10 - 7 balsai (-ų)
Kalėdiniai simboliai ir jų panaudojimas atvirukuose. (2016 m. Gegužės 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/kalediniai-simboliai-ir-ju-panaudojimas-atvirukuose.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 05:58
×