Kalėdinio renginio pasiūlymas įmonei


Kalėdinio renginio pasiūlymas. Turinys. Renginio planas. Renginio idėja. Renginio tikslas ir uždaviniai. Renginio tema ir pavadinimas. Renginio data, laikas, trukmė ir vieta. Renginio tipas. Renginio atlikėjai, vedėjas ir darbuotojai. Vedėjas. Darbuotojai. Dalyviai. Renginio vizualinis apibūdinimas. Renginio stilistika. Auditorija ir viešinimas. Renginio garsinis ir šviesų apipavidalinimas. Biudžetas. Renginio programa. Režisūrinis sumanymas. Bendras darbų planas. Baigiamojo etapo planas. Naudota literatūra. Priedai. Furšeto meniu.

Kalėdos – viena gražiausių metų švenčių, todėl jas švęsti norime ypatingai. Kalėdinis ar Naujametinis vakarėlis, tai puiki proga suartėti su savo šeima, draugais ar kolegomis. Tačiau smagaus Kalėdinio (Naujametinio) vakarėlio organizavimas reikalauja daug laiko ir pastangų.

Būdami renginių organizatoriai, surengsime jūsų įmonei UAB Pergalė įspūdingą Kalėdinį renginį. Kalėdinis renginys bus įsimintinas ir originalus. Pasirūpinsime viso Kalėdinio vakaro organizavimu. Mes pažadame pasirūpinti garso ir apšvietimo sistema, aptaraujančiu personalu, padėsime visais techniniais klausimais, pasirūpinsime programa, bei dekoravimu.

Organizuojant kalėdinį renginį mes norime, kad įmonės darbuotojai atsipalaiduotų.

Rasime patalpas tinkančias vakarėliui, kad būtų patogus susisiekimas visiems, užsakysime vedėją, atlikėjus, šou personažus, bus paruoštas švediškas stalas, didžėjus, salė bus puošta tam tikra tematika. Kiekvienam svečiui bus išsiųstas laiškas su pakvietimu, kuriame bus nurodytas laikas, data ir renginio aprangos kodas. Vakarėlio svečiams niekuo nereiks rūpintis, išskyrus puikia nuotaika ir kuo įdomesne apranga, kuri padės įsisupti į vakarėlio linksmybes.

Renginio datą leidome rinktis įmonei, nes kiekvienos įmonės darbo srytis skiriasi, vieniems būna patogu savaitei iki Kūčių, o kitiems likus vos porą dienų.

Įmonė išsirinko datą 2014-12-19d. Laikas 17h, renginio programa truks iki 24h nakties, o pats vakarėlis baigsis išėjus paskutiniams svečiui. Vietą pasirinkome įmonės didžiają salę. Šią vietą pasirinkome, nes sutaupėme ant nuomos, taip pat salėje yra didelė erdvė, kurioje galėsime nesunkiai sutalpinti 200 pakviestų svečių.

Pobuvio tipas bus furšetas, kurio metu svečiai, naudodamiesi vieninteliu įrankiu - šakute, vaišinasi stovėdami prie stalo, apsitarnauja paprastai patys. Jis patogus tuo, kad esant didelei erdvei galima nesunkiai aptarnauti daug svečių.

Pagrindinis mūsų tikslas yra suorganizuoti kalėdinį vakarėlį įmonės darbuotojams, tačiau gavome užduotį, kad tai nebūtų eilinis kalėdinis vakarėlis, tad nusprendėme kad vakaro tema bus disco stilius. Aplinka bus puošiama minimaliai. Žinoma salės viename kampe stovės eglė. Tam, kad atitikti vakaro temą, salės viduryje, ant lubų bus pakabintas veidrodinis disco kamuolys, kuris padės sukurti atitinkamą nuotaiką. Kadangi tai nebus paprastas pasisedėjimas, o vakaras su pasirodymais, užsiėmimais, nusprendėme daryti furšetą. Stalą puošime minimaliai: žvakėmis, kurios skurs jaukią aplinką, taip pat ant stalų padėsime šventinių, puokščių. Stalus statysime dešinėje salės pusėje. Pagrindinius patieklaus, saldžiuosius užkandžius ir gėrimus statysime ant atskirų stalų, taip suskirstydami stalus į atskiras zonas.

Šis renginys organizuojamas ,,Pergalė“ įmonės darbuotojams, tad auditorija yra puikiai žinoma iš anskto. Įmonėje yra vienuolika skyrių. Kiek mums yra žinoma tarpusavyje įmonės darbuotojai mažai yra pažįstami, tad mūsų organizuojamų žaidimų, užsiėmimų metu tikimais, kad susipažins artimiau, turės progų sužinoti vieni apie kitus. Taip pat į renginį planuojama kviesti partnerinių įmonių vadovai, vadybininkai, kurie prisideda prie įmonės veiklos sėkmingo vystymo. Dalyvių amžius bus labai įvairus, nuo ką tik įsidarbinusių darbuotojų iki dešimtmetį ar ilgiau įmonėje pradirbusių darbuotojų. Dėl šios priežasties užsiemimai, pasirodymai nebus orentuoti į vieną konkrečią amžiaus grupę. Mūsų pagrindinis uždavinys įtikti visiems ir sudominti visus, kad į vakarėlį įsitrauktų visi dalyviai, tad bus ugnies šou, vakaro vedėjas įsikūnys į dainininką Eltoną Džoną, kuris tikrai yra puikiai žinomas tiek jaunesniai, tiek vyresniai kartai, žaidimai parinkti paprasti, lengvai įvygdomi. Iš viso planuojama į renginį pakviesti 220 žmonių ir numatoma, kad jame dalyvaus apie 200 žmonių.

  • Microsoft Word 369 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 25 puslapiai (3039 žodžiai)
  • Kolegija
  • Greta
  • Kalėdinio renginio pasiūlymas įmonei
    10 - 10 balsai (-ų)
Kalėdinio renginio pasiūlymas įmonei. (2015 m. Birželio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaledinio-renginio-pasiulymas-imonei.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 07 d. 12:00
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo