Kalėdų eglutės įžiebimas scenarijus


Kalėdų eglutės įžiebimas Jauniūnuose. Scenarijus. (Eglutė jau papuošta, skamba muzika ir į sceną išeina PERSONAŽAS bei nykštukas. Nykštukas. Personažas. Kalėdų senelis. Šventės pabaiga, skamba kalėdinė muzika 26, visi vaišinasi arbata, bendrauja.


NYKŠTUKAS: Juk prasidėjo gruodis, artėja Kalėdos ir pasidarė didelės bėdos! Sniegutis tai nekrinta, tai krinta, snaigės tai sukasi, tai nesisuka ratu ir į kiemą nekviečia vaikų pasidžiaugt žiemos šėlsmu!

(po sveikinimo pasigirsta triukšmas, išeina briedis surištas briedis ir piratas 5)

BRIEDIS: O! opapa! ohooo! Ir kur aš čia papuoliau? O Jūsų iš kur čia tiek daug? Ir ką jūs čia šiandien švenčiate? KALĖDAS. Aaaa, vadinasi šitas blogietis piratas mane atvedė ten kur ir reikia, vaikučiai ar padėsite išgelbėti šventes? Jis mane pagrobė! Ir neatiduoda Kalėdų seneliui, o senelis negali atvykti pas jus!

PIRATAS: Stop stop stop! Bet kam Jums tos Kalėdos? Juk šalta, slidu, o ir piratai plaukiot negali, vanduo užsalęs, laivai nepajuda iš vietos... Aš visai švenčių nelaukiu! Vaikučiai, galbūt švenčių nelaukiate ir Jūs?

NYKŠTUKAS: Bet palaukite! Juk kalėdos pati gražiausia metų šventę, o šiai šventei mes jums paruošėme siurprizą!

NYKŠTUKAS: Taip taip, bet kam mums tas orkestras, jei pačios žymiausios pasaulio žvaigždės yra čia! Jūs talentingi, muzikalūs, tad sukursime savo orkestą! Improvizacinį orkestrą su įsivaizduojamais instrumentais!

PERSONAŽAS: Tam, kad sukurtume orkestrą, pirmiausia, turime tarp Jūsų visų atrasti būgnininką. (pirata ir briedis pasirenka didesnį vaikas arba kažką iš suaugusiųjų). Prašau paimkite būgnininko lazdeles ir parodykite kaip mokate mušti būgną (parodoma, pamokinama, parodoma jog reikia kratyti plaukus, duoti per lėkštes, pakartojama su muzika). Dabar pabandykime būgnais pagroti. Vienas du trys, pradedam! (paleidžiama būgnų melodija 6)

NYKŠTUKAS: Dabar mums reikės smuikininkės! (išrenkama smuikininkė). Prašau paimti smuiką, atsargiai tik už būgnų neužkliūkit! Taisyklingai paimkit smuiką, pabandykit smuiku pagriežti! Na o dabar pabandom su muzika! (paleidžiama smuiko melodija 7)

  • Microsoft Word 20 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (1463 žodžiai)
  • Universitetas
  • Egidijus
  • Kalėdų eglutės įžiebimas scenarijus
    9 - 1 balsai (-ų)
Kalėdų eglutės įžiebimas scenarijus. (2018 m. Kovo 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaledu-eglutes-iziebimas-scenarijus.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 15 d. 15:09
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo