Kalėdų senelio laiškas


Kaledu senelio laiskas vaikui tekstas. Laiskas kaledu seneliui kaip rasynis pavyzdys.

Mielas vaike. Tuk, tuk. S. Tai aš - Kalėdų Senelis. Šį kartą atėjau anksčiau, nes noriu tau šį tą pasakyti. Štai imu iš savo dovanų maišo tikrą eglutę. Papasakok kitiems, kad ši natūrali žaluma išlieka ištisus metus ir reiškia neišblėstančią žmonijos viltį. Traukiu iš maišo žėrinčią žvaigždę. Dievas pažadėjo pasauliui Gelbėtoją ir žvaigždė buvo dangiškasis ženklas, kad pažadas išpildytas. Imu ir žvakę. Perduok visiems, kad žvakė simbolizuoja Kristų. Štai ir vainikas. Kuris reiškia tikrąją meilės prigimtį, amžinybę. Tikra meilė niekada nesibaigia. Randu Kalėdų gėlę. Kalėdų gėlė liudija. Traukiu iš maišo dovaną. Dievas taip mylėjo pasaulį, kad davė jam kūdikėlį Jėzų. Štai ir čiulpiama lazdelė. Piemens lazda padeda parginti atgal į bandą nuklydusią avį. O gi randu dar ir angelą! Būtent angelai skelbė džiugią žinią apie Kūdikėlio Kristaus gimimą. Traukiu paskutinį daiktą-varpelį. Varpelis turėtų burti. Mielas vaike, atmink, reikia supažindinti ir mažus. Ir nereikia šitiek dėmesio man - Kalėdų Seneliui. Pagal Tiberiados bendruomenės adventinį lankstinuką šeimoms.

Perduok visiems, kad žvakė simbolizuoja Kristų, gyvenimo šviesą. Ši didžioji šviesa mums primena apie tą, kuris sunaikina tamsą.

Kuris reiškia tikrąją meilės prigimtį, amžinybę. Tikra meilė niekada nesibaigia.

Kalėdų gėlė liudija nemirtingumą, simbolizuoja erškėčių vainiką, kurį ant galvos nešioja mūsų Gelbėtojas. Raudonieji jos lapeliai primena Kristaus pralietą kraują.

Varpelis turėtų burti žmones, kaip kad pasiklydusi avis yra randama pagal varpelio skambėjimą ir grąžinama į bandą.

  • Tikyba Skaidrės
  • MS PowerPoint 1481 KB
  • 2016 m.
  • 23 puslapiai (278 žodžiai)
  • Vaida
  • Kalėdų senelio laiškas
    10 - 4 balsai (-ų)
Kalėdų senelio laiškas. (2014 m. Rugsėjo 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaledu-senelio-laiskas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 08:17
×