Kaliningrado uostas ir jo terminalai


Įvadas. Bendra uosto charakteristika. Bendra uosto krova. Uosto rinkliavos. Uosto apribojimai. Pakrovimo iškrovimo priemonės. Kaliningrado uostai. Uosto terminalai. Išvados. Literatūra.


Kaliningrado uostas – tai Rusijos uostas, kuris yra įsikūręs Baltijos jūros pietryčių pakrantėje. Kaliningrado jūrų uostas yra vienintelis neužšąlantis Rusijos uostas Baltijos jūroje. Susideda iš jūrinio prekybos, jūrinio žvejybos ir upės uostų. Uostas yra įsikūręs maždaug 18 kilometrų nuo Kaliningrado oro uosto ir turi prieigą prie Europos geležinkelių ir kelių tinklu.

17 skirtingų krovos kompanijos teikia perkrovimo krovinių paslaugas: naftos ir naftos produktų, anglies, medienos ir krovinių medienos pramonei (pjautinės medienos, faneros, celiuliozės, popieriaus), juodųjų metalų, mineralinių trąšų (skystų, birių), grūdų krovinius.

Žvejybos uosto akvatorija ir Prekybos uosto akvatorija ribojasi tarpusavyje taip pat su dirbtiniais uostais: Volnij, Industrialnij, Lesnoj ir upės Pregolya dalimi.

didžiausiai leistina grimzlė 8,0 metrų didžiausiai leistinas ilgis 170 metrų

Laivas, kurio ilgis arba plotis viršija šious apribojimus gali įeiti į uosta tik po uosto kapitono specialaus leidimo.

"Lukoil" terminalas įsikūręs maždaug kanalo viduryje. Maksimalus tanklaivių ilgis yra 170 metrų ir didžiausią grimzlę pakrautam laivui išplaukiant yra 9,40 metrų.

"Sodružestvo-Soja " terminalas yra įsikūręs šalia "Lukoil" terminalo maždaug 14 mylių nuo kanalo įėjimo, didžiausiai leistinas ilgis yra 186 metrų, o grimzlė 9,4 metrų.

į kanalą laivai gali įplaukti nuo 03:00 iki 04:00 val ir nuo 15:00 iki 16:00 val. palei vietinį laiką;

Laivai, kurių ilgis virš 135 metrų gali plaukti kanalu tik dienos metu.

  • Microsoft Word 33 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (1250 žodžiai)
  • Kolegija
  • Aire
  • Kaliningrado uostas ir jo terminalai
    10 - 2 balsai (-ų)
Kaliningrado uostas ir jo terminalai. (2017 m. Gegužės 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaliningrado-uostas-ir-jo-terminalai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 18:29
×