Kambarių ūkis ir techninė priežiūra


Pagrindinės patarnaujančio personalo pareigos. Valymas. Techninė priežiūra. Estetinis palaikymas. Galimos kambarių tarnybos pareigybės. Viešbučio kambarinės pareigybinė instrukcija. Kambarinės pareigos. Kambarių tarnybos darbuotojo kompetencijos. pagrindinės savybės. Naujieji kambarių tarnybos ir ūkio darbų specialistai. Šaltiniai.


Pagrindinės patarnaujančio personalo pareigos Valymas Techninė priežiūra Estetinis palaikymas Galimos kambarių tarnybos pareigybės Viešbučio kambarinės pareigybinė instrukcija Kambarinės pareigos Kambarių tarnybos darbuotojo kompetencijos

Patarnaujantis personalas rūpinasi viešbučio valymu, techniniu palaikymu ir estetiniu palaikymų visos viešbučio vidinės ir išorinės teritorijos. Nors iš pradžių teritorijos priežiūra gali atrodyti kaip paprastas darbas, reikia įskaičiuoti, kad yra dešimtys ar šimtai kambariu su kitom viešbučio patalpom, patarnaujančiomis patalpomis ir išore. Tai padaro visą veiklą pakankamai sudėtingą ir reikalaujančią pakankamai žinių, įgūdžių ir technikos.

Valymas – sudėtingesnė pareiga, negu atrodo. Kad darbuotojas tinkamai atliktų šią pareigą, jis turi žinoti kokias priemones ir kaip jas reikia naudoti, kad būtų tausoti paviršiai. Kiekvienas paviršius gali turėti skirtingas savybes, todėl gali būti reikalingos skirtingos priemonės ir kitokie valymo metodai. O viešbučiai, su dideliu kambarių ir įvairių patalpų kiekiu, gali turėti labai didelį skirtingų paviršių skaičių. Be skirtingų paviršių gali būti ir įvairios skirtingos dėmės, kurios darbą padaro sudėtingesnį.

Į techninės priežiūros pareigybę įeina defektų, gedimų ar kitokių neatitikimų identifikavimas ir pranešimas tinkamiems ekspertams. Kadangi kambarių tarnybos darbuotojai turi prieigą prie visų viešbučio patalpų ir nuolatos lankosi kambariuose, būtent šio padalinio darbuotojai gali iškart pastebėti gedimus ir apie juos pranešti.

  • MS PowerPoint 1111 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (1036 žodžiai)
  • Kolegija
  • Esa
  • Kambarių ūkis ir techninė priežiūra
    10 - 1 balsai (-ų)
Kambarių ūkis ir techninė priežiūra. (2017 m. Lapkričio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/kambariu-ukis-ir-technine-prieziura.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 21 d. 02:28
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo