Kameros


Skaitmenines kameros referatas. Skaitmeninė kamera referatas.

Vaizdo kamerų įvedimas į kompiuterius skaitmeninės vaizdo kameros ir anlagonės kameros bei skaitmeninių loginių vaizdo duomenų perrašymo iš vienos vaizdajuostės į kitą iš esmės skiriasi. vaizdo duomenų srautas ir jo mažinimas. Ieee 1394 sąsaja. Kokio kopmpiuterio reikia skaitmeninei videomontažinei.

Skaitmeninė dv(digital video) formato vaizdo kamera š fotoelemtų matricos siunčiamą siganlą paverčia skaitmeniniu, suglaudina ir gali perduoti į kompiuterį ar skaitmeninį vaizdo magnetofoną. Vd kodekas(priemonė vaizdo duomenų srautui suglaudinti ir išskleisti). Tam, kad kompiuteris galėtų gauti skaitmeninio formato duomenis, turi būti speciali sąsaja. Skaitmeninio formato duomenys perduodami imties sekomis, kurias lengva išskirti iš atsirandančio signalą perduodant kabeliu ar jį įrašant į vaizdajuostę.

Analoginės vaizdo kameros į kompiuterį perduoda analoginį vaizdo signalą, todėl, norint įvesti jį į kompiuterį, kompiuteryje turi būti speciali plokštė(pvz. : miro video dc30plus, dc10plus, fast avmaster, matrox digisuite le), kuri analoginį vaizdo signalą keičia skaitmeniniu. Plokštės dažniausiai palaiko mjpeg sugaludinimą. (kompresiją). Daugelyje jų yra zoran firmos vaizdo suglaudinimo procesoriai, kurie su plokštės gamintojo pateiktu kodeku gana kokybiškai sugaludina ir išskeidžia duomenis.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (414 žodžiai)
  • Arnas
  • Kameros
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kameros. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/kameros.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 18 d. 14:49
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo